Zapomněl(-a) jste heslo?

AMPeng - Projekt DNA, jednatel společnosti

S WORKtestem pracujeme dlouhodobě, prakticky od jeho uvedení na trh od roku 2004. Všechny zaměstnanci jsou tímto softwarem diagnostiky vybíráni a měřene zejména na vhodnost pozice, výkon a také rizikové faktory. Když přišla společnost Assessment s novým projektem DNA, vůbec jsem neváhal a zúčastnil jsem se projektu Evaluace i DNA souběžně.

Ano, znám své lidi a vím díky WORKtestu všem je jejich výjimečnost i individualita, ale byl jsem překvapen, jak vysokou míru profesionality můj tým má, ale také se mi potvrdilo, že kolegialita – respektive týmové řešení je na velmi dobré úrovni, jenomže jsou to osobnosti a individuality a tak se logicky projevili některé stinné stránky, za což jsem velmi rád. Sám jsem je už nedokázal filtrovat, či identifikovat. Díky WORKtestu máme velmi dobře redukovanou fluktuaci, firma Assessment a software WORKtest nám okamžitě najde vhodného zaměstnance, pokud potřebujeme rozšířit, či doplnit náš tým na základě firemní chemie a potřeb společnosti.

DNA je součástí naší nové firemní kultury, visí na nástěnce, podle výsledných dat jsem se rozhodl nechat si u společnosti zpracovat hodnoty firmy a tyto

S WORKtestem pracujeme dlouhodobě, prakticky od jeho uvedení na trh od roku 2004. Všechny zaměstnanci jsou tímto softwarem diagnostiky vybírání a měření zejména na vhodnost pozice, výkon a také rizikové faktory. Když přišla společnost Assessment s novým projektem DNA, vůbec jsem neváhal a zúčastnil jsem se projektu Evaluace i DNA souběžně.

Ano, znám své lidi a vím díky WORKtestu všem je jejich výjimečnost i individualita, ale byl jsem překvapen, jak vysokou míru profesionality můj tým má, ale také se mi potvrdilo, že kolegialita – respektive týmové řešení je na velmi dobré úrovni, jenomže jsou to osobnosti a individuality a tak se logicky projevili některé stinné stránky, za což jsem velmi rád. Sám jsem je už nedokázal filtrovat, či identifikovat. Díky WORKtestu máme velmi dobře redukovanou fluktuaci, firma Assessment  a software WORKtest nám okamžitě najde vhodného zaměstnance, pokud potřebujeme rozšířit, či doplnit náš tým na základě firemní chemie a potřeb společnosti.

DNA je součástí naší nové firemní kultury, visí na nástěnce, podle výsledných dat jsem se rozhodl nechat si u společnosti zpracovat hodnoty firmy a tyto nadále otevřeně sdílet. Všem firmám, a to zejména i těm menším doporučuji DNA. Firma pak ví, jak jí tluče srdce, jakou má dynamiku, vitalitu a co se děje uvnitř firmy. Jako majitel tohle nemám šanci sám poznat.

Děkuji za zajímavý projekt.

Dipl. Ing. Miroslav Praxl, jednatel společnosti

nadále otevřeně sdílet. Všem firmám, a to zejména i těm menším doporučuji DNA. Firma pak ví, jak jí tluče srdce, jakou má dynamiku, vitalitu a co se děje uvnitř firmy. Jako majitel tohle nemám šanci sám poznat.

Děkuji za zajímavý projekt.

Dipl. Ing. Miroslav Praxl, jednatel společnosti

zpět