Zapomněl(-a) jste heslo?

PartnersTest

 

PartnersTest - testy pro partnery

Technologie 21 století - na všechno vám stačí "jeden komplexní online psychometrický test, který ukáže cestu ke spokojenosti vašeho vztahu.

PartnersTest pomáhá vám i vašim vztahům. Naším cílem je navrátit lidem hodnotu vztahu, zajistit jim takové prostředí, kde se budou partneři a jejich děti cítit bezpečně, rádi se budou domů vracet a cítit se naplněni, věnovat se dětem, které zase mohou čerpat jistotu a energii z bezpečí domova. Všichni chceme zažívat well being (spokojenost a radost ze života) v tomto hektickém období.

Ukázky grafické části výstupů včetně porovnání vztahové kompatibility partnerů, najdete v detailu po rozkliknutí. Uvidíte celý výstup. Psaná část je zaměřená na popis hodnotících kriterií (uvádíme pouze část).

Více o PartnersTest.

  • Neztrácejte čas s nejrůznějšími dotazníky a testy u  kterých neznáte vývoj a původ, nerozhodujte o vztahu na  těchto základech.  
  • Vyberte si z nabídky výstup, který Vás zajímá, klikněte na koupit, vyplňte registraci, která je nutná pro vytvoření vašeho osobního administrativního rozhraní, zaplaťte příslušnou částku a ihned obdržíte přístupové údaje k testu. Výsledky máte ihned k dispozici. 
  • Více o vývoji a metodách validizace Worktestu zde
  • Pokud jste si nevybrali, či potřebujete poradit, kontaktujte nás, rádi pomůžeme na 777022543 nebo na: ed@worktest.cz
zpět