Zapomněl(-a) jste heslo?

Cizí jazyky - Vyzkoušej

JAZYKY? 

Nikdy nebylo učení snadnější, když víte jak.  My to víme, a proto vám poskytneme návod, jak se jazyky konečně naučit! 

Rádi umožníme široké veřejnosti (uživatelům) vyzkoušet nejkomplexnější psychodiagnostiku WORKtest, která primárně pracuje na podvědomé úrovnia neumožňuje stylizaci.. 

 • Profil cizí jazyky - Vyzkoušej zahrnuje výběr 15 kriterií, kde jsme se podle vás zaměřili na "trendy ukazatele".
 • Výhodou "AKCE vyzkoušej" je, že test uděláte pouze jednou, výsledky máte ve svém zabezpečeném administrativním rozhraní a v e-shopu si můžete ihned objednat plné verze výstupů, podle vlastní potřeby.
 • Test reflektuje potenciál jedince a poskytne učinné metody a způsoby, jak se správně a efektivně učit cizí jazyky.

Zakoupením výstupu VYZKOUŠEJ získáte vybrané hodnoty z každé oblasti, kterou nabízí plná verze.

 • na jaké jazyky se zaměřit, kterým věnovat pozornost, energii a úsilí
 • jaký kurz je pro váš potenciál nejvhodnější
 • jaké metody učení jsou účinné
 • jaká je nejvhodnější doba učení (ráno, odpoledne, večer)
 • jaký typ učitele vám nejlépe sedne, s kým si porozumíte
 • jaké máte vlohy ke studiu jazyků (talent, schopnost, dovednost, trpělivost).
549,00 vč. DPH / 454,00 Kč bez DPH

Proč si zakoupit test – jak se učit cizí jazyky?

Každý nemá talent na jazyky, ale tímto výstupem zjistíte, zda máte schopnost  se jazyky naučit a který jazyk vám půjde nejlépe.Na internetu najdete mnoho různých tipů a zaručených zlepšováků, jak se lépe učit cizím jazykům. Žádný z nich ale není personalizovaný a nevychází z ověřených teorií. Každý jsme jiný a potřebujeme jiný přístup. Máte možnost zkoušet různé postupy, ale s velkou pravděpodobností se dočkáte neúspěchu. S naším testem budete rovnou vědět, jak se máte cizí jazyky učit n a čeho se vyvarovat. 

Proč si vybrat právě WORKtest? (WT)

 • Všechny testy zdarma a mnoho dotazníkových testů jsou založené na dotazování (otázka /odpověď), a ty hodnotí jedince pouze na základě odpovědí, které jim sám poskytne. Velkým problémem je, že testovaná osoba se velmi snadno stylizuje do žádoucí role. WT neumožňuje stylizaci, pracuje na podvědomé úrovni, a tak jsou výsledné informace objektivní a přesné. Všechny výstupy WT jsou navzájem provázané.
 • Systém psychodiagnostiky WT byl vyvinut pro mnohostranné využití (firmy i pro širokou veřejnost, včetně seniorů). Výsledky jsou hodnoceny nezávisle na vůli testovaného, a v tom je jeho jedinečnost. Navíc náš systém byl validován na tisících osobách a díky tomu dosahuje vysoké přesnosti. Pokud vás zajímá víc, přečtěte si, jak jsme vyvíjeli a dosáhli výsledků.
 • Součástí každého výstupu, který si nyní zakoupíte, získáváte nyní jako bonus metody rozvoje.  Studenta nasměřuje na efektivní cestu rozvoje vhodnými a účinnými metodami na základě potenciálu a  jeho možností.  Viz dále v ukázce.  Nyní ho máte v ceně, pouze kliknete ve výstupu na Metody rozvoje a výsledky ihned vidíte! Náhled grafické ukázky, níže.

Metody rozvoje - čím, a jak studenta rozvíjet - grafická ukázka

Co dělat s výsledky testu?

 • Kompletní výstup si můžete vygenerovat po absolvování testu ve Vašem uživatelském rozhraní do PDF nebo si jej prohlížet včetně popisu kriterií.
 • Výstup obsahuje dvě části – grafickou a popisovou. Prvně se dávejte na grafickou část, kde vás k snadnému pochopení výsledku navede barevná škála (šedá-žlutá) hodnotících kriterií v procentuální hodnotě. Celkové skóre ukazuje míru k populační normě a doporučení.
 • Můžeme vám nabídnout krátkou konzultaci výsledků a doporučit ověřenou jazykovou školu a výukové lekce, které budou respektovat váš potenciál.

Ukázka grafické části  - VYZKOUŠEJ

 

Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

2020_cizí jazyky_vyzkoušej_grafická čast
2020_cizí jazyky_vyzkoušej_popisna čast
Cizí jazyky - Vyzkoušej
 • Výsledky stavíme na reálných datech a několika-letém vývoji s důkladným testováním
 • Nevyužíváme dotazníkové praktiky, která je zdlouhavá a velmi nepřesná
 • Náš test zvládnete udělat do 30 minut a dozvíte se až 75 kritérií o své osobnosti
 • Naše testy jsou rozdělené podle typologie testované osoby
 • Významné firmy staví své strategie na základě našich testů
Jak nakládáme s výsledky?

K vašim výsledkům má přístup jediná osoba, která se řídí lékařským tajemstvím. Testy otevírá pouze v případě, že potřebujete hlubší konzultaci nebo se při testu naskytl nějaký problém.

Jak pomáhá náš test?

Náš test pracuje v obrázcovém systému. Díky tomu zapojuje obě mozkové hemisféry a neumožňuje, aby jste u testu podváděli. Díky tomu zjistíte vypovídající hodnoty o své osobě.

Proč zvolit WORKtest?

Worktest je především vyvíjen pro profesionály, kteří ho využívají jako nástroj pro zvýšení kvality podniku nebo jako pomoc při výběru nového týmu. My jsme se rozhodli nabídnout naše testy i široké veřejnosti. Kde jinde najdete psychotesty, které si profíci nemohou vynachválit?

Výsledky online

Výsledky online

Na nic nečekáte, vaše výsledky se dozvíte ihned po vyplnění testu. Vyhodnocení provádí počítač, což eliminuje chybu a umožňuje zaslat výsledky v kterýkoliv den i čas.

Bezpečnost testu

Bezpečnost testu

Velmi dbáme na bezpečnost vašich osobních dat. Celý test probíhá v zabezpečeném prostředí a ukládá se do úložiště, kam máte přístup jen vy.

zpět