Zapomněl(-a) jste heslo?

EDUCA - Střední odborná škola, jednatelka společnosti

V loňském roce jsem se na přednášce Mgr. Urbanové, kterou pořádala pro Českomoravskou asociaci podnikatelek a manažerek, seznámila s možností psychodiagnostiky formou WORKTestu. Již delší dobu jsem v naší společnosti řešila možnost jejího dalšího rozvoje a s tím samozřejmě souvisí i motivace, spokojenost a vzájemná spolupráce zaměstnanců.  Po dalším jednání a diskusi s Mgr. Urbanovou, jsem se rozhodla, že se tohoto projektu zúčastníme.

Vybrala jsem projekt DNA, neboť mně skutečně zajímalo, jaké hodnoty ve firmě máme, jak na tom ve skutečnosti jsme na základě měřených dat, nikoliv jen mých pocitů.

Musím říci, že toto rozhodnutí bylo správné. Výsledky tohoto testu mají pro mně velký význam v rozhodování - například na kterou rizikovou oblast se ve společnosti zaměřit. Z testu vyplynulo, že je u nás třeba řešit především hodnoty firmy. Proto jsme zpracovali a přijali Etický kodex, jehož dodržování budu důsledně sledovat.

Přínosem pro mne je také znalost toho, co naše zaměstnance mimo jiné motivuje. Některé výsledky byly pro mě překvapením, jiné byly očekávané, nicméně se potkaly s pravdou. Také těchto výsledků určitě využiji v dalším řízení společnosti. Po roce testování zopakujeme a uvidíme, kam jsme se posunuli.

Každé společnosti, které záleží na jejím rozvoji, hodnotách, spokojenosti, či vitalitě firmy mohu WORKTest jen doporučit.

Ing. Lidmila Kramolišová – jednatelka EDUCA – Střední odborná škola, s.r.o., Nový Jičín

zpět