Zapomněl(-a) jste heslo?

Life Balance - dorost

(Výstup je vhodný pro žáky základních, středních a vysokých škol)

Výstupem zjistíte váš energetický potenciál ve vztahu k vyhořelosti, prokrastinaci a výkonu. Budete znát vaši dynamiku a energičnost, mentální (rozumové), psychickou a fyzickou energie. Budete znát své limity únavy, míru škodlivého stresu a mnohem, mnohem více (například: obavy ze školy, učitele, ze selhání, ze zkoušení, testování…)

Zakoupením testu získáte komplexní informaci o:

 • Energetickém potenciálu z celkového i detailního hlediska
 • Dynamice a energii jakou disponujete a kolik ze sebe vydáváte
 • Stavu mentální, psychické a fyzické vyhořelosti v návaznosti na ostatní ukazatele,
 • Well-beingu – osobní pohodě a spokojenosti, frustrační toleranci, stresové zátěži
 • Výkonu a koncentraci pozornosti
 • Motivaci, ambicím a podobně.
1.200,00

Proč by měl mít každý student tento výstup? Studovat = budovat úspěch = žít

Současná doba je velmi náročná na dynamiku a stres. Výdej energie je daleko vyšší, než tomu bylo v minulosti. Důsledek úbytku energie jde do všech oblastí, zejména pak do oblasti psychiky, výkonu, koncentrace pozornosti, vztahů a rodinného soužití. My víme, že na internetu najdete mnoho různých tipů a zaručených zlepšováků, jak zjistit prokrastinaci či vyhoření. Stejně tak je i spousta návodů, jak s těmito problémy pracovat. Žádný z nich ale není postavený na reálné teorii. Všechny tyto rady jsou jen subjektivním názorem blogerů a žádný z nich nemusí sedět vaší psychice. S naším testem budete rovnou vědět, na čem jste a čeho se vyvarovat. 
Test vám nabízí kompletní psychodiagnostiku osobnosti na základě, které jste schopen se sebou dále pracovat, popřípadě s námi růst. Vyplnění testu vám zabere do 20-30 minut a vaše výsledky máte k dispozici okamžitě. Projektivní test je postaven na odborných psychologických metodách a neumožňuje stylizaci a vylepšování se (dotazníkové testy, ano). Test vám ukáže věci takové, jaké jsou, a právě v tom se odlišujeme.

Co dělat s výsledky testu?

 • Kompletní výstup si můžete vygenerovat po absolvování testu ve Vašem uživatelském rozhraní do PDF nebo si jej prohlížet
 • Výstup obsahuje dvě části – grafickou a popisovou. Prvně se dávejte na grafickou část, kde vás k snadnému pochopení výsledku navádí barevná škála (šedá-žlutá), podle intenzity jednotlivých kriterií 
 • Celkové skóre ukazuje míru k populační normě 
 • Můžeme vám nabídnout krátkou konzultaci výsledků a doporučit správné postupy eliminace nežádoucích jevů, které budou respektovat váš potenciál
 • Rovněž nabízíme osobní rozvoj v oblasti syndromu vyhoření a práci s vašim potenciálem na základě vašich hodnot a přirozenosti.

Související moduly

Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

Energetický potenciál - dítě, student
Life Balance - dorost
 • Výsledky stavíme na reálných datech a několika-letém vývoji s důkladným testováním
 • Nevyužíváme dotazníkové praktiky, která je zdlouhavá a velmi nepřesná
 • Náš test zvládnete udělat do 30 minut a dozvíte se až 75 kritérií o své osobnosti
 • Naše testy jsou rozdělené podle typologie testované osoby
 • Významné firmy staví své strategie na základě našich testů
Jak nakládáme s výsledky?

K vašim výsledkům má přístup jediná osoba, která se řídí lékařským tajemstvím. Testy otevírá pouze v případě, že potřebujete hlubší konzultaci nebo se při testu naskytl nějaký problém.

Jak pomáhá náš test?

Náš test pracuje v obrázcovém systému. Díky tomu zapojuje obě mozkové hemisféry a neumožňuje, aby jste u testu podváděli. Díky tomu zjistíte vypovídající hodnoty o své osobě.

Proč zvolit WORKtest?

Worktest je především vyvíjen pro profesionály, kteří ho využívají jako nástroj pro zvýšení kvality podniku nebo jako pomoc při výběru nového týmu. My jsme se rozhodli nabídnout naše testy i široké veřejnosti. Kde jinde najdete psychotesty, které si profíci nemohou vynachválit?

Výsledky online

Výsledky online

Na nic nečekáte, vaše výsledky se dozvíte ihned po vyplnění testu. Vyhodnocení provádí počítač, což eliminuje chybu a umožňuje zaslat výsledky v kterýkoliv den i čas.

Bezpečnost testu

Bezpečnost testu

Velmi dbáme na bezpečnost vašich osobních dat. Celý test probíhá v zabezpečeném prostředí a ukládá se do úložiště, kam máte přístup jen vy.

zpět