Zapomněl(-a) jste heslo?

Groz-Beckert Czech s.r.o. - strojírenství, pokračující HR ředitel

Diagnostiku WORKtest® znám již z dřívějšího působení, kde jsem načerpala zkušenosti v Lear Corporation Czech Republic, jak s výstupy WORKtest® pracovat a na co se primárně zaměřit.

V současné době využíváme diagnostiku převážně pro výběrová řízení. Na základě výsledků jsem schopni vybrat ty nejlepší kandidáty a sledovat jejich vývoj, a to nejen v průběhu zkušební doby, ale zejména i v průběhu pracovního procesu. Můžeme se tak zaměřit na jejich individuální rozvojové potřeby a cíle, které potřebujeme jako společnost plnit.

Systém se nám v mnoha směrech vyplatí i co se týče investice do pracovníků, které vysíláme dlouhodobě na pracovní mise, kde si nemůžeme dovolit sebemenší chybičku. Správný výběr těchto lidí svěřujeme systému, kterému vzhledem ke svým dlouholetým zkušenostem se systémem, důvěřuji. WORKtest® nám ukáže, jaká je perspektiva vybraného, či stávajícího kandidáta a s čím u něho můžeme počítat. Toto se nám ověřilo i z dřívějška, při snižování fluktuace. Povedlo se fluktuaci stabilizovat. Zaměřujeme se i na rizikové chování, které se nám doposud vždy vyplatilo sledovat.

Systém i servis poskytovaný společností a Evou Urbanovou mohu jen doporučit, a pokud ho firmy ještě nemají tak práce personalistů je zdlouhavá a namáhavá, protože nemají potřebné argumenty, o které se mohou bezpečně opřít. Velkou výhodou je tvorba a editace kompetenčních modelů pro výkon, které zaberou minimum času. Všechny výsledky můžeme kdykoliv s týmem společnosti konzultovat, což je další velká přidaná hodnota.

zpět