Zapomněl(-a) jste heslo?

Jak správně nasměrovat dítě?

Máte doma malé dítě a nevíte si rady, kam s ním na střední školu? Ptáte se, jak vybrat mezi nepřeberným množstvím možností? Na střední školu lze nastoupit v podstatě již v jedenácti letech, všeobecná gymnázia drží dveře dokořán pro všechny žáky, kteří úspěšně splní vstupní podmínky a testy (ty mohou být vzhledem k velkému zájmu poněkud obtížnější). Nicméně není výjimečné ucházet se ani o lavici na průmyslové škole s technickým zaměřením či o všelijaké specializované odborné školy – ať už se jedná o zdravotní sestry, záchranáře nebo rozmanité možnosti uplatnění ve světě umění.

Zadarmo ani kuře nehrabe

Je hezké mít tolik možností osobnostního rozletu, na druhou stranu je to právě tato okolnost, která nás může činit až skoro zoufalými při snaze o výběr toho správného směru pro naše dítě. Vzhledem k tomu, že nám ho samo většinou neřekne, je zapotřebí podrobit ho zkoumání zvenčí. Osobnostní test zdarma? Není třeba chodit daleko pro uvědomění, že z takového testu osobnosti bychom nezískali více než balík neuchopitelných informací, jejichž získání jsme věnovali očividně zbytečné množství času.

Existují však online testy disponující vlastnostmi, o kterých se těm zdarma může možná tak zdát: způsob zpracování WORKtest produktů je založený na tvarové psychologii, která testování udrží po celou dobu na podvědomé úrovni; výsledky jsou rámcově maximálně objektivní a spolehlivé (na https://www.worktest.cz/vyvoj-a-vyzkum-worktestu/ je transparentně zobrazeno, jakým způsobem se na testech pracuje); nad srozumitelností a přesností výsledků se tyčí pozoruhodná nenáročnost vyplňování online testu – dětem by to nemělo trvat déle než 15 minut.

Psychotesty pro děti a studenty

Z mnoha produktů od WORKtest je právě tento vytvořen na míru dětem stojícím před volbou střední školy. Od testu osobnostního potenciálu, přes zkoumání motivace až po návod, jak se učit – komplexnost testování je v tomto případě vyhnána do extrému. Nakonec nezbývá, než test založený na progresivní metodě psychoanalýzy vyzkoušet, neboť se jedná o jediný způsob, jak pocítit kvalitu na vlastní kůži.
 

zpět