Zapomněl(-a) jste heslo?

JAZYKY, JAZYKY, JAZYKY a zase jazyky … potřebujeme je?

ANO, Potřebujete je. Proč vás tolik frustruje, že je neumíte?

UMÍTE, jen vetíte, jak na to

Proč nám učení jazyků nejde tak snadno jak někomu? Klidně mluví 5 a více jazyky a nic neřeší. Je to esy, řeknou vám: ."já se jazyky neučím, jde mi to samo". Řeknete si: „no jo, když má talent na jazyky, to se mu to učí, ale já ho nemám a nemohu se je naučit.... "ani tu pitomou angličtinu nezvládnu", která je tak lehká, jak většina tvrdí.

Jak to udělat, aby to "šlo samo" právě vám?

  • Věřte, že není důležité mít talent na jazyky, jak se všichni domníváme. Je důležité podotknout, že jedinec může disponovat talentem, ale nemusí se jazyk zdárně naučit. Naopak jedinec, který má schopnost a dovednost se jazyk naučí lépe než ten, který je obdařen talentem. V tomto případě mít schopnost a dovednost znamená mít know-how,  mít předpoklad  a vědět,  jak se jazyk učit, jaké techniky a metody pro učení použít. A je to více než talent.

To je vzkaz pro všechny, kteří si myslí, že na jazyky nemají.

MAJÍ, jen neví, jak se jazyky učit

  • Učení je dovednost, jako každá jiná, například jako řízení auta. Předpoklad získat řidičák má mnoho z nás, pokud splňuje základní podmínky. Jak sami víte, tak kvalita řidičů je různá a stejně tak i cesta stát se dobrým řidičem je pro někoho snadná a pro jiného utrpení. Anglicky, Rusky, Německy, Japonsky, Čínsky Italsky…. Nestačí to nebo chcete ještě víc jazyků?

Studovat jazyky se dá i bez talentu, důležité je mít schopnost (předpoklad neboli dispozici) a dovednost (vědět, jakým způsobem jazyky studovat, na co se zaměřit a jakou metodu použít). Talent je vloha a příjemný benefit, něco jako bonus navíc, a když není „je dobré vědět jak na to“.

Určitě Vám nebudeme slibovat úspěch a záruku naučit se jazyk za 14 dní, či měsíc. To ani v autoškole nezvládnete, ale rozhodně Vás posuneme dál a naučíte se učit jazyky na základě vaši přirozenosti a vlastních dovedností.

Samotné studium jazyků u nás či v zahraničí je velmi drahé. Poznáním svých dispozic a metod učení získáte to, co potřebujete s našim tesem ještě před tím, než budete investovat nemalé prostředky do výuky. Investujte pro sebe minimum vašeho času a získejte maximum.

Udělejte si test online a za 20 minut budete znát své identické metody a způsoby, jak se jazyky konečně naučit   

JAZYKY, JAZYKY, JAZYKY a zase jazyky … potřebujeme je?

zpět