Zapomněl(-a) jste heslo?

Motivace, benefity, odměny (stimuly výkonu a spokojenosti)

Výstupem zjistíte váš INDEX motivačních faktorů a benefitů, které jsou pro vás účinné. Budete znát vlastní motivační vzorec i jakou složku platu vaše podvědomí preferuje. Výstupem zjistíte vaše vnitřní motivátory a postoje k činnostem. Výstup je vhodný pro start vaší kariéry či efektivní rozvoj potenciálu. Můžete se prezentovat společně s CV ve výběrových řízeních. Firmy to ocení. Doporučujeme přikoupit výstup Profil osobnosti a Metody vzdělávání a rozvoje, kterým zjistíte nejúčinnější způsoby vašeho progresu.

Zakoupením testu získáte komplexní informaci o:

 • Indexu vaší motivace, znalost motivačního vzorce
 • Indexu firemních benefitů, které vychází z motivace
 • Index odměny a preference.
500,00 vč. DPH / 413,00 Kč bez DPH

Proč by měl mít každý tento výstup?

Současná doba je velmi náročná na výkon a spokojenost. Zaměstnavatele vyžadují trvale lepší výsledky bez ohledu na délku pracovní doby a množství úkolů, které musí pracovníci zpracovávat. Profilem můžete stabilizovat výkon a eliminovat důsledky únavy správným motivačním vzorcem či indexem benefitů a odměn. Vyplnění testu vám zabere do 30 minut a vaše výsledky máte k dispozici okamžitě. Projektivní test je postaven na odborných psychologických metodách a neumožňuje stylizaci a vylepšování se (dotazníkové testy, ano). Test vám ukáže věci takové, jaké jsou, umožní vidět věci v souvislostech a vystihne vaši kvalitu. Právě v tom se odlišujeme.

Co dělat s výsledky testu?

 • Kompletní výstup si můžete vygenerovat po absolvování testu ve Vašem uživatelském rozhraní do PDF nebo si jej prohlížet
 • Výstup obsahuje dvě části – grafickou a popisovou. Prvně se dávejte na grafickou část, kde vás k snadnému pochopení výsledku navádí barevná škála (šedá-žlutá), podle intenzity jednotlivých kriterií
 • Celkové skóre ukazuje míru k populační normě
 • Můžeme vám nabídnout krátkou konzultaci výsledků a doporučit správné postupy eliminace nežádoucích jevů, které budou respektovat váš potenciál
 • Rovněž nabízíme osobní rozvoj v oblasti syndromu vyhoření a práci s vašim potenciálem na základě vašich hodnot a přirozenosti.

Komplexní výstup pro klienta obsahuje dvě části hodnoticích kritérií - grafickou a popisovou. Z důvodu ochrany dat prezentujeme pouze ukázku grafické části. Kompletní výstup si vygenerujete po absolvování testu ve Vašem uživatelském rozhraní včetně možnosti exportu do formátu PDF.

Související moduly

Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

Motivace, benefity, odměny (stimuly výkonu a spokojenosti)
Motivace, benefity, odměny (stimuly výkonu a spokojenosti)
 • Výsledky stavíme na reálných datech a několika-letém vývoji s důkladným testováním
 • Nevyužíváme dotazníkové praktiky, která je zdlouhavá a velmi nepřesná
 • Náš test zvládnete udělat do 30 minut a dozvíte se až 75 kritérií o své osobnosti
 • Naše testy jsou rozdělené podle typologie testované osoby
 • Významné firmy staví své strategie na základě našich testů
Jak nakládáme s výsledky?

K vašim výsledkům má přístup jediná osoba, která se řídí lékařským tajemstvím. Testy otevírá pouze v případě, že potřebujete hlubší konzultaci nebo se při testu naskytl nějaký problém.

Jak pomáhá náš test?

Náš test pracuje v obrázcovém systému. Díky tomu zapojuje obě mozkové hemisféry a neumožňuje, aby jste u testu podváděli. Díky tomu zjistíte vypovídající hodnoty o své osobě.

Proč zvolit WORKtest?

Worktest je především vyvíjen pro profesionály, kteří ho využívají jako nástroj pro zvýšení kvality podniku nebo jako pomoc při výběru nového týmu. My jsme se rozhodli nabídnout naše testy i široké veřejnosti. Kde jinde najdete psychotesty, které si profíci nemohou vynachválit?

Výsledky online

Výsledky online

Na nic nečekáte, vaše výsledky se dozvíte ihned po vyplnění testu. Vyhodnocení provádí počítač, což eliminuje chybu a umožňuje zaslat výsledky v kterýkoliv den i čas.

Bezpečnost testu

Bezpečnost testu

Velmi dbáme na bezpečnost vašich osobních dat. Celý test probíhá v zabezpečeném prostředí a ukládá se do úložiště, kam máte přístup jen vy.

zpět