Zapomněl(-a) jste heslo?

Motivace - žáci

Znalost motivace dítěte je důležitá pro zdravou výchovu a respektování jeho osobnosti i zájmu od útlého věku. Motivací lze snadněji usměrňovat a řídit jeho život a účinně dosáhnout požadovaných výsledků přirozenou cestou bez nátlaku a manipulace. Výstup rodičům umožní lépe pochopit chování dítěte a usnadní komunikaci, zdravě ovlivní jeho sebenáhled na okolní svět, buduje sebedůvěru a přirozenost. Výstup je vhodný pro studenty základních a středních škol; pro rodiče, kteří chtějí poznat, jak a čím dítě motivivat k učení či aktivitám.

Zakoupením testu získáte komplexní informaci o:

 • co vaše dítě motivuje k výkonu, poslušnosti a spokojenosti
 • jak a čím můžete dítě konstruktivně ovlivňovat či stimulovat
 • motivačním vzorci dítěte, kterým zjistíte jeho zájmy a záliby
 • zjistíte, zda je účinná pochvala, napomenutí, výtka či pohybové aktivity
 • nejméně 30 nejrůznějších motivátorů, které vám usnadní výchovu a komunikaci.
600,00 vč. DPH / 496,00 Kč bez DPH

Proč je dobré znát motivaci dítěte

Současná doba je velmi náročná na výchovu dítěte, nehledě na dynamiku a stres každodenního života. Pochopit a odhalit co dítě motivuje není tak jednoduché, pokud dítě nespolupracuje, či není sdílné, natož aby samo vědělo, co ho motivuje.

My víme, že na internetu najdete mnoho různých tipů a zaručených zlepšováků, jak zjistit motivaci. Stejně tak je i spousta návodů, jak s dětmi těmito pracovat. Žádný z nich ale není postavený na reálné teorii. Všechny tyto rady jsou jen subjektivním názorem blogerů a žádný z nich nemusí sedět psychice vašeho dítěte.

S naším testem budete rovnou vědět, na čem jste a do čeho dítě zapojit, co bude mít efekt a co je ztráta času.  Test vám nabízí kompletní psychodiagnostiku na základě, které budete schopni s dítětem pracovat a vést ho k aktivitám respektující jeho potřeby rozvoj. Vyplnění testu vám zabere do 20 minut a vaše výsledky máte k dispozici okamžitě.

Projektivní test je postaven na odborných psychologických metodách a neumožňuje stylizaci a vylepšování se (dotazníkové testy, ano). Test vám ukáže věci takové, jaké jsou, a právě v tom se odlišujeme.

Co dělat s výsledky testu?

 • Kompletní výstup si můžete vygenerovat po absolvování testu ve Vašem uživatelském rozhraní do PDF nebo si jej prohlížet
 • Výstup obsahuje dvě části – grafickou a popisovou. Prvně se dávejte na grafickou část, kde vás k snadnému pochopení výsledku navádí barevná škála (šedá-žlutá), podle intenzity jednotlivých kriterií.
 • Celkové skóre ukazuje míru k populační normě.
 • Můžeme vám nabídnout krátkou konzultaci výsledků a doporučit správné postupy eliminace nežádoucích jevů, které budou respektovat potenciál vašeho dítěte a jeho zdravý rozvoj.

Související moduly

Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

2020_Dítě_student_motivace_grafická část
2020_Dítě_student_motivace_popisna část
Motivace - žáci
 • Výsledky stavíme na reálných datech a několika-letém vývoji s důkladným testováním
 • Nevyužíváme dotazníkové praktiky, která je zdlouhavá a velmi nepřesná
 • Náš test zvládnete udělat do 30 minut a dozvíte se až 75 kritérií o své osobnosti
 • Naše testy jsou rozdělené podle typologie testované osoby
 • Významné firmy staví své strategie na základě našich testů
Jak nakládáme s výsledky?

K vašim výsledkům má přístup jediná osoba, která se řídí lékařským tajemstvím. Testy otevírá pouze v případě, že potřebujete hlubší konzultaci nebo se při testu naskytl nějaký problém.

Jak pomáhá náš test?

Náš test pracuje v obrázcovém systému. Díky tomu zapojuje obě mozkové hemisféry a neumožňuje, aby jste u testu podváděli. Díky tomu zjistíte vypovídající hodnoty o své osobě.

Proč zvolit WORKtest?

Worktest je především vyvíjen pro profesionály, kteří ho využívají jako nástroj pro zvýšení kvality podniku nebo jako pomoc při výběru nového týmu. My jsme se rozhodli nabídnout naše testy i široké veřejnosti. Kde jinde najdete psychotesty, které si profíci nemohou vynachválit?

Výsledky online

Výsledky online

Na nic nečekáte, vaše výsledky se dozvíte ihned po vyplnění testu. Vyhodnocení provádí počítač, což eliminuje chybu a umožňuje zaslat výsledky v kterýkoliv den i čas.

Bezpečnost testu

Bezpečnost testu

Velmi dbáme na bezpečnost vašich osobních dat. Celý test probíhá v zabezpečeném prostředí a ukládá se do úložiště, kam máte přístup jen vy.

zpět