Zapomněl(-a) jste heslo?

Na cestě za znovuzískáním řidičského průkazu

Takzvané vybodování se může stát každému z nás. Stačí na silnici chvilku nedávat pozor, číst zajímavý billboard nebo usrkávat kávu – ta se vyleje za sedačku, Vy se začnete mrskat, abyste ji všechnu pochytali a… Průser je na světě. Dalo by se říci: „Těžko nabyl, lehce pozbyl“. O řidičský průkaz lze tedy přijít snadno, a to i z jiných důvodů než vybodováním. Pro takové situace je zákonem vyžadováno mimo jiné provedení dopravně psychologického vyšetření, aby bylo možné řidičský průkaz získat zpět. V dnešní době, alespoň podle počtu uživatelů, dominuje WORKtest a jeho akreditovaná pracoviště, kde testování probíhá pod dohledem psychologů.

Co umí? Všechno. A ještě víc

Nejenom, že si můžete vybrat termín libovolně dle Vašich možností, ale ani na výsledky nečekáte tři dny, týden, měsíc… Ty jsou okamžitě k dispozici po dokončení (díky flexibilitě našich pracovníků). Navíc automatizovaná metoda testování je vypilována tak, aby míra objektivity byla nejvyšší možná. Pokud tedy potřebujete psychotesty pro vrácení Vašeho řidičského průkazu, nebojte se oslovit naše pracovníky, neboť ti jsou připraveni.

Pro koho, že jsou?

Ačkoli se často můžeme setkat s nasbíráním dvanácti trestných bodů u běžných účastníků silničního provozu, psychotesty pro řidiče potřebují i jiní; mimo řidičů z povolání (tedy profesionálů), se jedná i o řidiče referentských vozů, jimž je takovýto test doporučován jako účinná prevence proti nehodovosti. WORKtest se tak stává přinejmenším užitečným partnerem buď na cestě za obnovením držení Vašeho řidičského průkazu, získáním profesionálního statusu nebo za zajištěním bezpečnosti zaměstnanců při řízení po pracovní dobu. Pokud se nacházíte v jakékoli ze zde uvedených situací, neotálejte a jděte na stránku psychotesty pro řidiče, kde naleznete balík Psychotesty pro řidiče a možnost okamžitého objednání.
 

zpět