Náš tým

Náš tým tvoří poradci a psychologové se zaměřením na vývoj psychodiagnostiky a benchmarking.  Více jak 25 let se specializujeme na lidské zdroje. Umíme firmám poradit i pomoci při výběru zaměstnanců, snižování fluktuace, řízení talentů, nástupnictví, outplacementu, rozvoje a vzdělávání. Zaměřujeme se na firemní hodnoty, integritu a  širokospektrální rizikové chování zaměstnanců odpovídající současným trendům. 

Víme, že lidi jsou  tím, čím firmu dělají výjimečnou a konkurenceschopnou. 

recruitment
assessment

Psychodiagnostika, vývoj, metodika, benchmarking dat, DNA projekty, analýzy

Mgr. Eva Urbanová, autor

Mám 25 let praxi v oboru lidských zdrojů a jsem autorkou online psychodiagnostického software WORKtest. Nástroj efektivně spojuje pracovní psychodiagnostiku se vzděláváním a rozvojem lidí, měří a poměřuje potenciál jedinců ve firemním prostředí. Benchmarking porovnává a vyhodnocuje data.

V roce 1996, kdy jsem začínala s lidskými zdroji a poskytovala jsem poradenství a výběry zaměstnanců do firem jsem si položila 5 základních otázek, na které jsem hledala odpovědi. Dotazníky mi nedávali takové výsledky, abych mohla maximálně garantovat výběr nejlepších kandidátů pro firem. Výsledkem je WORKtest, komplexní vysoce agilní diagnostika, která předčila svým rozsahem a užitkem dotazníkové šetření a mnohé testy. Našimi klienty je označován jako CT lidských zdrojů.

5 otázek mě dovedlo k řešení pro všechny z vás, kteří hledáte spolehlivý nástroj, který vám usnadní práci s lidskými zdroji.

„V té době se hojně začínaly používat dotazníkové formy i pro pracovní oblast, avšak chyběl nástroj, který by poskytoval komplexní informace. Tím pádem vzniklo řešení jít vývojem takové psychodiagnostiky, která by eliminovala stylizaci a poskytovala maximálně objektivní data bez zkreslení. Takovým řešením byl vývoj projektivní metody do softwarového nástroje, který na trhu nebyl. Tímto milníkem se začala psát éra vývoje online psychodiagnostiky WORKtest.