Online psychotesty pro kouče a lektory

Motivujte, objevujte potenciál a zvyšujte výkon svých klientů

Jste kouči či lektoři? Záleží vám na prestiži a dobře odvedené práci?  

Nabízíme vám detailně propracovaný systém on-line psychodiagnostiky, kterou nelze stylizovat. S diagnostikou budete umět snadno pracovat. Budete znát identifikaci rozvojových potřeb dříve, než si sestavíte rozvojové plány, ty za vás udělá tato psychodiagnostika.

dna firmy
recruitment
assessment

Jak pomáhá naše psychodiagnostika koučům a lektorům

Vaše práce bude mnohem efektivnější s výraznou úsporou energie obou aktérů. Diagnostika je zaměřená na nejrůznější oblasti od osobního nastavení přes motivaci, spokojenost, výkon, energetický potenciál, zátěžový index či limitující faktory. Výstupy vám usnadní náročné koučovací rozhovory a práci s potenciálem klienta.

Worktest je jednoznačně jedna z nejkomplexnějších diagnostik, které znám a zároveň je časově úsporná při vyplňování. Stojí za ní robustní a prověřený systém, mnoho validačních studií, a proto si cením její vysokou spolehlivost  a objektivitu. Jako kouč mám možnost připravit výstup dle požadavků klienta, přímo na míru. Zcela objektivně lze také vyhodnocovat posun či změnu v čase jak pro jednotlivce, tak i pro týmy, což považuji společně s přehledným grafickým zobrazením a detailním popisem jednotlivých kategorií za značnou přidanou hodnotu pro cílové zákazníky.

Adriana M. Bašovská, ACC, Ph.D., MB
+420 604 889 174

Jak můžete psychodiagnostiku využít, co všechno zjistíte?

Proč si vybrat online psychodiagnostiku pro kouče?

Worktest se nezaměřuje pouze na diagnostikování jedince či týmu, je určen pro další práci s výsledky testu.  Práce s diagnostikou kouči umožní vhled do nitra i potenciálu jedince. 

Koučování se tak stává interaktivní hrou.

WORKtest pracuje na podvědomé úrovni, pracuje s 95 % mysli, proto jedince vidí takové jací jsou, nikoliv jak chtějí být viděni či jak se chtějí prezentovat.

Šetří čas při práci i peníze

WORKtest poskytuje vysoce kompaktní výstupy, kdy se vše se generuje z jednoho komplexního testu. Oproti dotazníkovým šetřením má uživatel vše na jednom místě, vše vzájemně propojené, čímž je zaručena vysoká míra přesnosti, objektivity a spolehlivosti. WORKtest poskytuje vysoce kompaktní výstupy, kdy se vše se generuje z jednoho komplexního testu. Oproti dotazníkovým šetřením má uživatel vše na jednom místě, vše vzájemně propojené, čímž je zaručena vysoká míra přesnosti, objektivity a spolehlivosti.

Výsledky do 25 minut

Test klienta časově nezatěžuje, trvá maximálně do 25 minut, pracuje na podvědomé úrovni a tím je zaručena jeho vysoká míra koncentrace pozornosti bez možnosti stylizace. Výsledky jsou ihned po ukončení testu včetně možnosti porovnávání výsledných dat benchmarkingem.

Odhalí potenciál jedince

Jeho způsoby chování, výkon, motivaci, zátěž, schopnosti a dovednosti včetně kontraproduktivní chování, metody vzdělávání a rozvoje. Diagnostika umožňuje měření hodnot v čase a odhalit případná rizika dříve, než se začnou projevovat.

Inovativní HR nástroj

Psychodiagnostika WORKtest umožní měřit 300 nejrůznějších kritérií, sestavovat a editovat vlastní kompetenční modely (výstupy) či pracovní pozice, pracovat s benchmarkem dat na základní i pokročilé úrovni. Porovnávání dat je klíčovou složkou při práci s lidmi na všech úrovních.

Co s výsledky testu?

    1. Diagnostika poskytuje vysoce kompaktní výstupy, kdy se vše se generuje z jednoho testu, čímž je zaručena vysoká míra přesnosti, objektivity a spolehlivosti výsledků.
    2. Benchmarking umožní porovnat výsledky jedinců podle kvality, výkonu, rizikových faktorů či vhodnosti na pracovní pozici. Pracuje s potenciálem jedince  v čase, respektuje jeho zátěžový index a motivaci.
    3. Diagnostika poskytuje metody vzdělávání rozvoje, které odhalí jeho nejúčinnější cesty k rozvoji. Investice do vzdělávání jsou efektivní a reflektují míru rozvoje jedince, jeho chuť se vzdělávat, touhu růst či schopnost uplatnit nabyté informace do praxe. Diagnostika sleduje Agility, což je důležitá dovednost pro uplatnění získaných dovedností do praxe. 

#1 Nejoblíbenější výstup mezi kouči a lektory
LIFE- balance chce každý

Všechny výstupy WORKtestu na jednom místě

Proč si Worktest koupit?

Inovativní HR nástroj 21.století

PSYCHODIAGNOSTIKA WORKtest je silnou zbraní

Edit

Vhodné řešení pro kouče, kteří aktivně vzdělávají lidi ve firmě, zaměřují na jednotlivé manažery či jejich děti, poskytují partnerské poradenství, řídí talenty a chtějí strategicky pracovat s výstupními daty psychodiagnostiky.  Zajímají se o to, jak mohou své klienty posunout v čase a mají radost z jejich progresu.

Staňte se našimi partnery a získejte další výhody. 

Edit

Vhodné řešení pro kouče, kteří se zaměřují na jednotlivé manažery či jejich děti, poskytují partnerské poradenství, řídí talenty a chtějí pracovat s výstupními daty psychodiagnostiky.  Zajímají se o to, jak mohou své klienty posunout v čase a mají radost z jejich progresu.

Platba je za  jednotlivé reporty a služby, množstevní slevy a bonusy. Staňte se naším partnerem a získejte jeho výhody.   

Česká verze

English version

Русская версия