Česky

Zapomněl(-a) jste heslo?

PartnersTest plus - s retestem

PartnersTest plus - s retestem

DOPORUČUJEME

Párový Test  plus s Re-testem  je určen pro všechny, kteří se chtějí lépe poznat a porozumět příčinám opakovaných zklamání ve vztahu.  Test identifikuje důležité oblasti pro vztah a umožňuje pracovat na jejich rozvoji. Test je zaměřen na kombinaci:  Osobnost, Psychika, Vztahy, Sex, Rizikové faktory chování.  Každý výstup obsahuje celkem 28 klíčových kriterií pro vyvážený a harmonický vztah. Re-test " opakovaný test" (získáte za cenu jednoho testu), umožňuje porovnávat výsledky v čase a sledovat rozvoj partnerů ve všech oblastech.  Součástí  testu je 30 minutová konzultace. K testu lze objednat rozšířenou konzultaci na ed@worktest.cz.

Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

  • Párový test plus jeden retest pro oba
  • Pro ty, kteří chtějí budovat dlouhodobý vztah
  • Porovnání obou partnerů (benchmarking)
  • Porovnání obou partnerů v čase - sleduje rozvoj partnerů ve všech oblastech
  • Podrobná analýza silných a slabých stránek, rizikových faktorů a oblastí pro zlepšení
  • Online test je cestou časové flexibility z pohodlí z domova. Pokud preferujete osobní setkání kontaktujte nás na ed@worktest.cz  Rádi se Vám budeme věnovat.
1.200,00 vč. DPH / 992,00 Kč bez DPH

Výstup testu se zaměřujte na komplexitu, obsahuje dvě části. Grafickou, pro detail a popisnou pro srozumitelnost (v ukázce vidíte pouze grafickou část). Závěrečné skóre v barevném rozlišení prozrazuje vaši kredibilitu i potenciál, se kterým do vztahu vstupujete. Můžete se přesvědčit o svých silných stránkách, na kterých budovat vztah, nebo je porovnat s vašim partnerem, popřípadě mu je prezentovat. Součástí výstupu mohou být i slabší stránky, které vás budou inspirovat k rozvoji či potlačení nežádoucích projevů chování. 

Vyplnění testu vám zabere do 30 minut a vaše výsledky máte k dispozici okamžitě. Test je postaven na odborných psychologických metodách a na rozdíl od dotazníkových testů neumožňuje stylizaci. Test vám ukáže věci takové, jaké jsou.

Tato diagnostická metoda je dimenzována pro uživatele starší 18 let.

Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

PartnersTest - muž
PartnersTest - Popis kriterií (částečná ukázka)
PartnersTest - Vztahová kompatibilita - porovnání
PartnersTest - žena
zpět