Zapomněl(-a) jste heslo?

Podnikatel a TOP manažer

Jste podnikatel?  Jste TOP manažer nebo se hodláte podnikatelem stát?

 • Pak je tento výstup právě pro vás. 
 • Výstupem získáte ucelený komplexní přehled v 65 kritériích, jak efektivně pracovat na základě vašich vloh, předpokladů, dynamiky a energetického potenciálu
 • Pracujte na základě svých dovedností a možností, náš test vám to ukáže.

Zakoupením testu získáte komplexní informaci o:

 • Typu práce, která vám nejlépe vyhovuje - zda z kanceláře, doma nebo Coworking?
 • Biorytmu pracovního dne - který den v týdnu pracujete efektivně?
 • Koncentraci pozornosti na výkon - kdy je vaše koncentrace nejvyšší s ohledem na vaše zdroje energie?
 • Osobnostním potenciálu - jaké jsou vaše osobností, výkonové a zátěžové faktory? 
 • Metody rozvoje - které metody rozvíjí váš potenciál, které jsou pro vás účinné?
 • Jste typ podnikatele, nebo zaměstnance? Rozhodnutí vám usnadní tento test.  

Na trhu není podobný test, který se zaměřuje na komplexitu z jednoho testu. Tato cena je zavádějící, jako nový produkt. Běžná cena bude 3.500,- Kč

Čeká Vás 74 kkriterí, které Vám pomohou na cestě podniální, či vedení a řízení týmů.

2.700,00 vč. DPH / 2.231,00 Kč bez DPH

Proč byste měli mít tento výstup?

Efektivně pracovat, budovat úspěch a spokojeně žít je cílem dnešní náročné doby. Současná doba je velmi náročná na výkon, energetický potenciál, koncentraci pozornosti, spokojenost, vztahy, a to vše má vliv na kvlitu života. Firmy či klienti vyžadují trvale lepší výsledky bez ohledu na délku pracovní doby a množství úkolů, které musí podnikatel či TOP manažer zvládnout.

Náš test vám ukáže, jakým způsobem a stylem pracovat, jak si udržet dlouhodobý stav energie, chuť pracovat a budovat své firmy.  Budete moci pracovat vysoce efektivně na více projektech a žít podle svých představ, mít přítele a věnovat se rodině.  Vyplnění testu vám zabere do 25 minut a vaše výsledky máte k dispozici okamžitě. Projektivní test je postaven na odborných psychologických metodách, neumožňuje stylizaci a vylepšování se. To dotazníky ano. Test vám ukáže věci takové, jaké jsou, právě v tom se odlišujeme. Přesnost WORKtestu je  v rozmezí 85 - 90 %, u dotazníků je přesnost do 60 %, pokud je ovšem validovaný.

V čem je rozdíl? Jak funguje mozek? To poznáte ihned sami:

Proč si vybrat právě WORKtest? (WT)

 • Všechny testy zdarma a mnoho dotazníkových testů jsou založené na dotazování (otázka /odpověď), a ty hodnotí jedince pouze na základě odpovědí, které jim sám poskytne. Velkým problémem je, že testovaná osoba se velmi snadno stylizuje do žádoucí role. WT neumožňuje stylizaci, pracuje na podvědomé úrovni, a tak jsou výsledné informace objektivní a přesné. Všechny výstupy WT jsou navzájem provázané, vychází z jednoho  testu.
 • Systém psychodiagnostiky WT byl vyvinut pro mnohostranné využití (firmy i pro širokou veřejnost, včetně seniorů). Výsledky jsou hodnoceny nezávisle na vůli testovaného, a v tom je jeho jedinečnost. Navíc náš systém byl validován na tisících osobách a díky tomu dosahuje vysoké přesnosti. Pokud vás zajímá víc, přečtěte si, jak jsme vyvíjeli a dosáhli výsledků.
 • Součástí každého výstupu, který si nyní zakoupíte, získáváte nyní jako bonus metody rozvoje. Nasměřuje vás na efektivní cestu rozvoje vhodnými a účinnými metodami na základě potenciálu a  jeho možností.  Viz dále v ukázce.  Nyní ho máte v ceně, pouze kliknete ve výstupu na Metody rozvoje a výsledky ihned vidíte! Náhled grafické ukázky:

Co dělat s výsledky testu?

 • Kompletní výstup si můžete vygenerovat, po absolvování testu, ve vašem uživatelském rozhraní do PDF nebo si jej prohlížet.
 • Výstup obsahuje dvě části – grafickou a popisovou. Prvně se dívejte na grafickou část, kde vás k snadnému pochopení výsledku navádí barevná škála (šedá-žlutá), podle intenzity jednotlivých kritérií. Celkové skóre ukazuje míru k populační normě.  
 • Můžeme vám nabídnout krátkou, 15ti minutovou konzultaci výsledků a doporučit ověřené metody, které budou respektovat váš potenciál. Stačí nám zavolat na 777022543.
 • Než si test zakoupíte, podívejte se vzor grafické části, který je v PDF formátu. Zvýrazněné položky mají vliv na dynamiku, výkon a investici vaší energie.
 • Inspirovat se můžete i souvisejícími výstupy pro podnikatele, které mají vliv na životní rovnováhu a kvalitní život.

Související moduly

Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

Podnikatel
Podnikatel a TOP manažer
 • Výsledky stavíme na reálných datech a několika-letém vývoji s důkladným testováním
 • Nevyužíváme dotazníkové praktiky, která je zdlouhavá a velmi nepřesná
 • Náš test zvládnete udělat do 30 minut a dozvíte se až 75 kritérií o své osobnosti
 • Naše testy jsou rozdělené podle typologie testované osoby
 • Významné firmy staví své strategie na základě našich testů
Jak nakládáme s výsledky?

K vašim výsledkům má přístup jediná osoba, která se řídí lékařským tajemstvím. Testy otevírá pouze v případě, že potřebujete hlubší konzultaci nebo se při testu naskytl nějaký problém.

Jak pomáhá náš test?

Náš test pracuje v obrázcovém systému. Díky tomu zapojuje obě mozkové hemisféry a neumožňuje, aby jste u testu podváděli. Díky tomu zjistíte vypovídající hodnoty o své osobě.

Proč zvolit WORKtest?

Worktest je především vyvíjen pro profesionály, kteří ho využívají jako nástroj pro zvýšení kvality podniku nebo jako pomoc při výběru nového týmu. My jsme se rozhodli nabídnout naše testy i široké veřejnosti. Kde jinde najdete psychotesty, které si profíci nemohou vynachválit?

Výsledky online

Výsledky online

Na nic nečekáte, vaše výsledky se dozvíte ihned po vyplnění testu. Vyhodnocení provádí počítač, což eliminuje chybu a umožňuje zaslat výsledky v kterýkoliv den i čas.

Bezpečnost testu

Bezpečnost testu

Velmi dbáme na bezpečnost vašich osobních dat. Celý test probíhá v zabezpečeném prostředí a ukládá se do úložiště, kam máte přístup jen vy.

zpět