Zapomněl(-a) jste heslo?

Koučing studentů

Poradenství s koučem, poradcem

Zajímá vás rozvoj vašeho dáítetě? 

Pak vám nabízíme možnost práce s profesionálem. Koučink je velmi účinná metoda rozvoje jedince, kdy pracujeme s jeho potenciálem.  Zaměřujeme se rovněž i na aspekty  výchovných problémů. Poradenství doporučujeme i v případě poskytnutí zpětné vazby na objednané produkty. Poradenství může probíhat u nás v kanceláři, nebo po Skype, z pohodlí vašeho domova. Domluvte si termín konzultace individuálně na ed@worktest.cz (Eva) nebo na vp@worktest.cz. (Viktor).

 

1.199,00 vč. DPH / 991,00 Kč bez DPH

S kým se můžete poradit

Mgr. Eva Urbanová (ČJ)

Specialista na lidské zdroje, autor psychodiagnostiky WORKtest

Nejsem žádný právě dostudovaný psycholog, který neví nic o životních situacích a chystá se o nich radit. Psychologii se věnuji již přes 20 let, mé zkušenosti propojuji s praxí. Zaměřuji se na lidské zdroje firem, kde podrobně analyzuji celou firmu, její DNA, hodnoty, potenciál, firemní klima, spokojenost, rizikový kapitál, fluktuaci, stávající pracovníky a uchazeče o zaměstnání tak, aby firma fungovala jako zdravý kompaktní celek. Dlouhodobá znalost lidských zdrojů a psychologie mi umožňuje pracovat s jedinci efektivně a komplexně. Vystudovala jsem více oborů. Mj. můžete navštívit i mojí manželskou poradnu, kde pomáhám s partnerskými vztahy.

Můžete mně kontaktovat na ed@worktest.cz nebo na čísle 777 022 543

 

 

Koučing studentů
  • Výsledky stavíme na reálných datech a několika-letém vývoji s důkladným testováním
  • Nevyužíváme dotazníkové praktiky, která je zdlouhavá a velmi nepřesná
  • Náš test zvládnete udělat do 30 minut a dozvíte se až 75 kritérií o své osobnosti
  • Naše testy jsou rozdělené podle typologie testované osoby
  • Významné firmy staví své strategie na základě našich testů
Jak nakládáme s výsledky?

K vašim výsledkům má přístup jediná osoba, která se řídí lékařským tajemstvím. Testy otevírá pouze v případě, že potřebujete hlubší konzultaci nebo se při testu naskytl nějaký problém.

Jak pomáhá náš test?

Náš test pracuje v obrázcovém systému. Díky tomu zapojuje obě mozkové hemisféry a neumožňuje, aby jste u testu podváděli. Díky tomu zjistíte vypovídající hodnoty o své osobě.

Proč zvolit WORKtest?

Worktest je především vyvíjen pro profesionály, kteří ho využívají jako nástroj pro zvýšení kvality podniku nebo jako pomoc při výběru nového týmu. My jsme se rozhodli nabídnout naše testy i široké veřejnosti. Kde jinde najdete psychotesty, které si profíci nemohou vynachválit?

Výsledky online

Výsledky online

Na nic nečekáte, vaše výsledky se dozvíte ihned po vyplnění testu. Vyhodnocení provádí počítač, což eliminuje chybu a umožňuje zaslat výsledky v kterýkoliv den i čas.

Bezpečnost testu

Bezpečnost testu

Velmi dbáme na bezpečnost vašich osobních dat. Celý test probíhá v zabezpečeném prostředí a ukládá se do úložiště, kam máte přístup jen vy.

zpět