Česky

Přihlášení

Zapomněl(-a) jste heslo?

Pro firmy a organizace

Na začátku bylo pět základních otázek, na které jsme hledali odpověď, abychom pak postavili nástroj vysoké užitkové hodnoty pro klienty.

 1. Jak najít nejvhodnější kandidáty do firem?
 2. Jak udržet nejlepší mozky ve firmě?
 3. Jak snížit fluktuaci na minimum, udržet firmu zdravou a zajistit dlouhodobý výkon, spokojenost a angažovanost zaměstnanců? 
 4. Jak vše propojit v jedno řešení?
 5. Jak z jednoho testu dosáhnout komplexity, přehlednosti, jednoduchosti a přesnosti?
 • Povedlo se nám vyvinout unikátní komplexní on-line psychodiagnostický nástroj, který umožňuje časově absolutně nezatěžujícím způsobem diagnostikovat profil jedince v mnoha aspektech. 
 • Respondent vyplní pouze jeden projektivní test, uživatel  může  okamžitě, přes webové rozhraní, vygenerovat typizované či plně uživatelem flexibilně nastavitelné výstupy. 
 • WORKtest byl od počátku vyvíjen pro firemní účely a pokrývá celou oblast pracovní psychologie.
 • Zaměřuje se na celý adaptační proces. Pracuje nezávisle a samostatně, ale rovněž jako provázaný a ucelený systém softwarové aplikace.
 • Nahradil projektivní metody, dotazníkové formy šetření a řadu testů, v čemž je jeho unikátnost a výjimečnost.

Komplexní a vyspělá projektivní psychodiagnostika 21. století 

 1. WORKtest  je navržen tak, aby zabránil stylizaci jedince a poskytl o něm maximální  informace. Pomohl uživatelům měřit lidské hodnoty, výkon, chování, způsobilosti a zorientovat se v lidské psychice, angažovanosti, motivaci a spokojenosti zaměstnanců. To jsou v lidských zdrojích klíčové oblasti určující zdraví a prosperitu každé organizace.
 2. WORKtest – je způsob, jak si ve firmě udržet zdravou míru fluktuace, a tím udržet organizaci agilní a prosperující.
 3. WORKtest – je softwarové řešení a nástroj pro Personality a HR manažery, majitele firem, úředníky  a všechny, kdo potřebuje pracovat s lidmi, rozvíjet  jejich poteenciál a řídit je.
 4. WORKtest  pracuje na lokální i globální úrovni s normami pracující populace. Vytváří nejrůznější kompetenční modely, ad hoc analýzy, reporty SWOT a další výstupné zprávy včetně rozvojových potřeb. Pracuje s měřením konkrétních výkonových, osobnostních, zátěžových a rizikových faktorů chování jedince.
 5. WORKtest  přináší výraznou časovou i finanční úsporu při náborech a výběrových řízeních a komplexní práci s lidským potenciálem ve firemním prostředí. Je určen pro malé, střední i velké společnosti. Umožňuje vytvářet výzkumy, benchmarkuje výstupy jednotlivců, týmů i firem na lokální i globální úrovni, měří a porovnává výsledky v čase, nabízí konkrétní opatření. Další najdete v přiloženém dokumentu ke stažení.

I-Recruitment 360° Job Description

Jednostránková komplexita  -  Manažerský pohled na jedince  -  grafická část

Dokumenty ke stažení

Fluktuace zaměstnanců
Jednostránková komplexita - Manažerský pohled na jedince
Profil osobnosti_30 basic
Profil osobnosti_55 standard
Profil osobnosti_75 nadstandard
Seznam hodnotících kriterií
WORKtest_stručně o metodě
WORKtest® v kostce


Pokud máte zájem o více informací, kontaktujte nás:

 • telefonicky: 777 022 543 | e-mailem: ed@worktest.cz | pomocí kontaktního formuláře:
zpět