Zapomněl(-a) jste heslo?

Freelancer

Jste podnikatel nebo se hodláte podnikatelem stát?  Baví vás práce na volné noze? Pak je tento výstup právě pro vás. 

 • Výstupem získáte ucelený komplexní návod, jak efektivně pracovat na základě vašich vloh a předpokladů. Není důležité být workoholik, ale vědět jak pracovat, užívat si a žít. Nemusíte trávit hodiny v zaměstnání, pracujte na základě svých predispozic, náš test vám to ukáže.

Zakoupením testu získáte komplexní informaci o:

 • Typu práce, která vám nejlépe vyhovuje - zda z kanceláře, doma nebo Coworking?
 • Efektivitě pracovního dne - který den v týdnu pracujete efektivně a který je naopak lepší si dát volno
 • Koncentraci pozornosti na výkon - kdy je vaše koncentrace nejvyšší s ohledem na vaše predispozice
 • Osobnostním potenciálu - jaké jsou vaše nezbytné předpoklady k výkonu práce
 • Metody rozvoje vašeho potenciálu - které metody rozvoje jsou pro vás účinné
 • Jste podnikatel, nebo typ zaměstnance?  

Proč byste měli mít tento výstup?

Efektivně pracovat,  budovat úspěch a spokojeně žít je cílem dnešní náročné doby.

Současná doba je velmi náročná na výkon a spokojenost. Zaměstnavatelé vyžadují trvale lepší výsledky bez ohledu na délku pracovní doby a množství úkolů, které musí pracovníci zpracovávat. Profilem můžete prezentovat svoji sílu na trhu práce a získat významnou konkurenční výhodu. Náš test vás prosadí na pracovní pozice, kde si budete moci upravit pracovní režim dne jako Freelancer a využívat výhod plánování vlastního času s ohledem na vaše osobností a výkonové predispozice. Pracovat najednou na více projektech, žít podle svých představ, mít kamarády a věnovat se zálibám není problém, pokud víte, na jaký typ práce se hodíte.  Jste typ zaměstnance, či člověka na *volné noze - freelancer*. Vyplnění testu vám zabere do 25 minut a vaše výsledky máte k dispozici okamžitě. Projektivní test je postaven na odborných psychologických metodách a neumožňuje stylizaci a vylepšování se (dotazníkové testy, ano). Test vám ukáže věci takové, jaké jsou, a právě v tom se odlišujeme.

V čem  je rozdíl? Jak funguje mozek? To poznáte ihned sami:

Proč si vybrat právě WORKtest? (WT)

 • Všechny testy zdarma a mnoho dotazníkových testů jsou založené na dotazování (otázka /odpověď), a ty hodnotí jedince pouze na základě odpovědí, které jim sám poskytne. Velkým problémem je, že testovaná osoba se velmi snadno stylizuje do žádoucí role. WT neumožňuje stylizaci, pracuje na podvědomé úrovni, a tak jsou výsledné informace objektivní a přesné. Všechny výstupy WT jsou navzájem provázané.
 • Systém psychodiagnostiky WT byl vyvinut pro mnohostranné využití (firmy i pro širokou veřejnost, včetně seniorů). Výsledky jsou hodnoceny nezávisle na vůli testovaného, a v tom je jeho jedinečnost. Navíc náš systém byl validován na tisících osobách a díky tomu dosahuje vysoké přesnosti. Pokud vás zajímá víc, přečtěte si, jak jsme vyvíjeli a dosáhli výsledků.
 • Součástí každého výstupu, který si nyní zakoupíte, získáváte nyní jako bonus metody rozvoje. Nasměřuje vás na efektivní cestu rozvoje vhodnými a účinnými metodami na základě potenciálu a  jeho možností.  Viz dále v ukázce.  Nyní ho máte v ceně, pouze kliknete ve výstupu na Metody rozvoje a výsledky ihned vidíte! Náhled grafické ukázky:

 

1.999,00 vč. DPH / 1.652,00 Kč bez DPH

Co dělat s výsledky testu?

 • Kompletní výstup si můžete vygenerovat, po absolvování testu, ve vašem uživatelském rozhraní do PDF nebo si jej prohlížet.
 • Výstup obsahuje dvě části – grafickou a popisovou. Prvně se dívejte na grafickou část, kde vás k snadnému pochopení výsledku navádí barevná škála (šedá-žlutá), podle intenzity jednotlivých kritérií. Celkové skóre ukazuje míru k populační normě.  
 • Můžeme vám nabídnout krátkou konzultaci výsledků a doporučit ověřené metody, které budou respektovat váš potenciál. 
 • Než si test zakoupíte, podívejte se na výstup, který je ve spodní části jako vzor grafické části.

Související moduly

Freelancer Freelancer
 • Výsledky stavíme na reálných datech a několika-letém vývoji s důkladným testováním
 • Nevyužíváme dotazníkové praktiky, která je zdlouhavá a velmi nepřesná
 • Náš test zvládnete udělat do 30 minut a dozvíte se až 75 kritérií o své osobnosti
 • Naše testy jsou rozdělené podle typologie testované osoby
 • Významné firmy staví své strategie na základě našich testů
Jak nakládáme s výsledky?

K vašim výsledkům má přístup jediná osoba, která se řídí lékařským tajemstvím. Testy otevírá pouze v případě, že potřebujete hlubší konzultaci nebo se při testu naskytl nějaký problém.

Jak pomáhá náš test?

Náš test pracuje v obrázcovém systému. Díky tomu zapojuje obě mozkové hemisféry a neumožňuje, aby jste u testu podváděli. Díky tomu zjistíte vypovídající hodnoty o své osobě.

Proč zvolit WORKtest?

Worktest je především vyvíjen pro profesionály, kteří ho využívají jako nástroj pro zvýšení kvality podniku nebo jako pomoc při výběru nového týmu. My jsme se rozhodli nabídnout naše testy i široké veřejnosti. Kde jinde najdete psychotesty, které si profíci nemohou vynachválit?

Výsledky online

Výsledky online

Na nic nečekáte, vaše výsledky se dozvíte ihned po vyplnění testu. Vyhodnocení provádí počítač, což eliminuje chybu a umožňuje zaslat výsledky v kterýkoliv den i čas.

Bezpečnost testu

Bezpečnost testu

Velmi dbáme na bezpečnost vašich osobních dat. Celý test probíhá v zabezpečeném prostředí a ukládá se do úložiště, kam máte přístup jen vy.

zpět