Zapomněl(-a) jste heslo?

Profil osobnosti_TOP_75_kritérií

Komplexní výstup o rozsahu 75 klíčových kritérií, kterým zjistíte váš osobnostní i výkonový potenciál. Výstup je vhodný pro výběrová řízení středních a vyšších manažerských a obchodních pozic, rozvoj, koučing a práci s vaším potenciálem.

 • Tento výstup je velmi vhodné prezentovat společně s vaším CV ve výběrových řízeních. Firmy naším testům věří a věnují jim pozornnost, takže si zvýšíte své šance na přijetí. Doporučujeme přikoupit výstup metody vzdělávání a rozvoje. Budete vědět, jaká metoda rozvoje je pro vás nejúčinnější a co vás motivuje k výkonu.

Zakoupením testu získáte komplexní informaci o vašem potenciálu následujících škálách:

 • Morální a etická kodex, angažovanost a integrita
 • Psychická stabilita, stres, zátěžové hodnoty
 • Interpersonální a manažerské dovednnosti
 • Styly myšlení, kreativita, koncentrace 
 • Motivace vnější a vnitřní
 • Obchodní schopnosti a dovednosti
 • Limity výkonu - risk faktory
 • Výkonové požadavky, agilita a další - viz náhled grafické části výstupu.
2.299,00 vč. DPH / 1.900,00 Kč bez DPH

Proč by měl mít každý tento výstup? Žijte úspěšně.

Současná doba je velmi náročná na výkon a spokojenost. Zaměstnavatelé vyžadují trvale lepší výsledky bez ohledu na délku pracovní doby a množství úkolů, které musí pracovníci zpracovávat. Profilem můžete prezentovat svoji sílu na trhu práce a získat významnou konkurenční výhodu. Náš test vás prosadí na pracovní pozice. Vyplnění testu vám zabere do 25 minut a vaše výsledky máte k dispozici okamžitě. Projektivní test je postaven na odborných psychologických metodách a neumožňuje stylizaci a vylepšování se (dotazníkové testy, ano). Test vám ukáže věci takové, jaké jsou, umožní vidět věci v souvislostech a vystihne vaši kvalitu. 

Jak funguje mozek, v čem se WORKtest odlišuje, poznáte ihned sami:

Proč si vybrat právě WORKtest? (WT)

 • Všechny testy zdarma a mnoho dotazníkových testů jsou založené na dotazování (otázka /odpověď), a ty hodnotí jedince pouze na základě odpovědí, které jim sám poskytne. Velkým problémem je, že testovaná osoba se velmi snadno stylizuje do žádoucí role. WT neumožňuje stylizaci, pracuje na podvědomé úrovni, a tak jsou výsledné informace objektivní a přesné. Všechny výstupy WT jsou navzájem provázané.
 • Systém psychodiagnostiky WT byl vyvinut pro mnohostranné využití (firmy i pro širokou veřejnost, včetně seniorů). Výsledky jsou hodnoceny nezávisle na vůli testovaného, a v tom je jeho jedinečnost. Navíc náš systém byl validován na tisících osobách a díky tomu dosahuje vysoké přesnosti. Pokud vás zajímá víc, přečtěte si, jak jsme vyvíjeli a dosáhli výsledků.
 • Součástí výstupu, který si nyní zakoupíte, získáváte nyní jako bonus metody rozvoje v ceně 350,- Kč. tento výstup vás nasměřuje na efektivní cestu rozvoje vhodnými a účinnými metodami na základě vašeho potenciálu a vašich možností.  Viz dále v ukázce.  Nyní ho máte v ceně, pouze kliknete ve výstupu na Metody rozvoje a výsledky ihned vidíte! Náhled grafické ukázky:

Co dělat s výsledky testu?

 • Kompletní výstup si můžete vygenerovat po absolvování testu ve Vašem uživatelském rozhraní do PDF nebo si jej prohlížet
 • Výstup obsahuje dvě části – grafickou a popisovou. Prvně se dávejte na grafickou část, kde vás k snadnému pochopení výsledku navádí barevná škála (šedá-žlutá), podle intenzity jednotlivých kritérií
 • Celkové skóre ukazuje míru k populační normě
 • Můžeme vám nabídnout krátkou konzultaci výsledků a doporučit správné postupy eliminace nežádoucích jevů, které budou respektovat váš potenciál
 • Rovněž nabízíme osobní rozvoj v oblasti syndromu vyhoření a práci s vašim potenciálem na základě vašich hodnot a přirozenosti.

Komplexní výstup pro klienta obsahuje dvě části hodnoticích kritérií - grafickou a popisovou. Z důvodu ochrany dat prezentujeme pouze ukázku popisné části. Kompletní výstup si vygenerujete po absolvování testu ve Vašem uživatelském rozhraní včetně možnosti exportu do formátu PDF.

Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

2020_Profil osobnosti _nadstandard_75_ grafická část
2020_Profil osobnosti_75_popisná část_výběr kritérií
Profil osobnosti_TOP_75_kritérií
 • Výsledky stavíme na reálných datech a několika-letém vývoji s důkladným testováním
 • Nevyužíváme dotazníkové praktiky, která je zdlouhavá a velmi nepřesná
 • Náš test zvládnete udělat do 30 minut a dozvíte se až 75 kritérií o své osobnosti
 • Naše testy jsou rozdělené podle typologie testované osoby
 • Významné firmy staví své strategie na základě našich testů
Jak nakládáme s výsledky?

K vašim výsledkům má přístup jediná osoba, která se řídí lékařským tajemstvím. Testy otevírá pouze v případě, že potřebujete hlubší konzultaci nebo se při testu naskytl nějaký problém.

Jak pomáhá náš test?

Náš test pracuje v obrázcovém systému. Díky tomu zapojuje obě mozkové hemisféry a neumožňuje, aby jste u testu podváděli. Díky tomu zjistíte vypovídající hodnoty o své osobě.

Proč zvolit WORKtest?

Worktest je především vyvíjen pro profesionály, kteří ho využívají jako nástroj pro zvýšení kvality podniku nebo jako pomoc při výběru nového týmu. My jsme se rozhodli nabídnout naše testy i široké veřejnosti. Kde jinde najdete psychotesty, které si profíci nemohou vynachválit?

Výsledky online

Výsledky online

Na nic nečekáte, vaše výsledky se dozvíte ihned po vyplnění testu. Vyhodnocení provádí počítač, což eliminuje chybu a umožňuje zaslat výsledky v kterýkoliv den i čas.

Bezpečnost testu

Bezpečnost testu

Velmi dbáme na bezpečnost vašich osobních dat. Celý test probíhá v zabezpečeném prostředí a ukládá se do úložiště, kam máte přístup jen vy.

zpět