Zapomněl(-a) jste heslo?

Profil osobnosti - vyzkoušej si

​​​​​Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

Rádi umožníme široké veřejnosti (uživatelům) vyzkoušet nejkomplexnější psychodiagnostiku WORKtest, která primárně pracuje na podvědomé úrovni. 

 • Profil osobnosti (Vyzkoušejte) zahrnuje výběr 15 kriterií za námi dotovanou cenu, kde jsme se podle vás zaměřili na "trendy ukazatele".
 • Výhodou "AKCE vyzkoušej" je, že test uděláte pouze jednou, výsledky máte ve svém zabezpečeném administrativním rozhraní a v e-shopu si můžete ihned objednat plné verze výstupů, podle vlastní potřeby. 
 • Za vaše konstruktivní názory využijte slevu 10% jako bonus pro nákup jakéhokoliv produktu z e-shopu. Napište nám na: ed@worktest.cz
500,00

 

 

 

 1. Ve vašem uživatelském rozhraní si odkliknete svůj výsledek pod názvem Profil_osobnost vyzkoušej, kde najdete pod ikonkou grafickou a popisnou část. Prvně se dívejte na grafickou část. Psaná slouží pro popis hednotících kriterií.
 2. Všechny výsledky testů jsou prezentovány v percentilech. V případě méně rozvinuté položky (šedá barva v grafu) doporučujeme interaktivní rozvoj jedince za použití vhodných metod koučinku a motivačních stimulů, které tvoří samostatný výstup.
 3. Žádoucí položky jsou v modré a oranžové barvě grafu. V případě rizikového faktoru (červeně označený popis položky) je naopak žádoucí šedá, popřípadě v toleranci - modrá barva položky.
 4. Celkové, závěrečné skóre vyjadřuje percentil kvality oproti normě populace. Modrá barva znamená, že  jedinec je v průměru s normou populace, oranžová a žlutá barva pak znamená, že je nad průměrem populace.

Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

Profil osobnosti (Vyzkoušejte)
Profil osobnosti - vyzkoušej si
 • Výsledky stavíme na reálných datech a několika-letém vývoji s důkladným testováním
 • Nevyužíváme dotazníkové praktiky, která je zdlouhavá a velmi nepřesná
 • Náš test zvládnete udělat do 30 minut a dozvíte se až 75 kritérií o své osobnosti
 • Naše testy jsou rozdělené podle typologie testované osoby
 • Významné firmy staví své strategie na základě našich testů
Jak nakládáme s výsledky?

K vašim výsledkům má přístup jediná osoba, která se řídí lékařským tajemstvím. Testy otevírá pouze v případě, že potřebujete hlubší konzultaci nebo se při testu naskytl nějaký problém.

Jak pomáhá náš test?

Náš test pracuje v obrázcovém systému. Díky tomu zapojuje obě mozkové hemisféry a neumožňuje, aby jste u testu podváděli. Díky tomu zjistíte vypovídající hodnoty o své osobě.

Proč zvolit WORKtest?

Worktest je především vyvíjen pro profesionály, kteří ho využívají jako nástroj pro zvýšení kvality podniku nebo jako pomoc při výběru nového týmu. My jsme se rozhodli nabídnout naše testy i široké veřejnosti. Kde jinde najdete psychotesty, které si profíci nemohou vynachválit?

Výsledky online

Výsledky online

Na nic nečekáte, vaše výsledky se dozvíte ihned po vyplnění testu. Vyhodnocení provádí počítač, což eliminuje chybu a umožňuje zaslat výsledky v kterýkoliv den i čas.

Bezpečnost testu

Bezpečnost testu

Velmi dbáme na bezpečnost vašich osobních dat. Celý test probíhá v zabezpečeném prostředí a ukládá se do úložiště, kam máte přístup jen vy.

zpět