Česky

Přihlášení

Zapomněl(-a) jste heslo?

Profil osobnosti (Vyzkoušejte)

Profil osobnosti (Vyzkoušejte)

​​​​​Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

Rádi umožníme široké veřejnosti (uživatelům) vyzkoušet nejkomplexnější psychodiagnostiku WORKtest, která primárně pracuje na podvědomé úrovni a výsledky není možné zkreslit ani se do testu stylizovat. 

  • Profil osobnosti (Vyzkoušejte) zahrnuje výběr náhodných kritérií, kde jsme se zaměřili na "trendy ukazatele". 
  • Výhodou "AKCE vyzkoušej" je, že test uděláte pouze jednou, výsledky máte ve svém zabezpečeném administrativním rozhraní a v e-shopu si můžete ihned objednat plné verze výstupů, podle vlastní potřeby. 
  • Za vaše konstruktivní názory využijte 10% bonus pro nákup jakéhokoliv produktu z e-shopu. Napište nám na: ed@worktest.cz

Profil osobnosti (Vyzkoušejte)

  1. Všechny výsledky testů jsou prezentovány v percentilech. V případě méně rozvinuté položky (šedá barva v grafu) doporučujeme interaktivní rozvoj jedince za použití vhodných metod koučinku a motivačních stimulů, které tvoří samostatný výstup.
  2. Žádoucí položky jsou v modré a oranžové barvě grafu. V případě rizikového faktoru (červeně označený popis položky) je naopak žádoucí šedá, popřípadě v toleranci - modrá barva položky.
  3. Celkové, závěrečné skóre vyjadřuje percentil kvality oproti normě populace. Modrá barva znamená, že  jedinec je v průměru s normou populace, oranžová a žlutá barva pak znamená, že je nad průměrem populace.

 

Související moduly

Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

Profil osobnosti (Vyzkoušejte)
zpět