Zapomněl(-a) jste heslo?

Psychotesty pro vás všechny

Jak jsme slíbili v minulém článku (https://www.worktest.cz/psychotesty-pro-ty-nejmensi-i-pro-ty-trochu-vetsi/), dnes se podíváme na námi nabízené produkty pro jednotlivce, a to sice TOP 3. Položte si otázku: Jak je pro váš život důležitá kariéra, úspěch a dobré vztahy? Tato sekce produktů odpovídá právě na takovýto dotaz.

Jednotlivec je každý z vás branný individuálně. U vás to vše začíná:

  1. Profil osobnosti je osobnostní test, který jako takový stojí hned na prvním místě při cestě za sebepoznáním, jelikož určuje základní parametry osobnosti. Takovýchto testů nabízíme více, u tohoto jsme však vybrali 15 kritérií, kde jsme se zaměřili na „trendy ukazatele“. Navíc se jedná o „vyzkoušej“ verzi, což znamená, že je limitována jedním použitím při velmi výhodné ceně.
  2. Cizí jazyky je test zaměřený na posouzení vašeho jazykového potenciálu, jehož výstup je vhodný pro všechny věkové kategorie i profese ne každý má přirozený talent na jazyky, s tímto testem zjistíte, nakolik jste schopní se jim učit a zároveň na jaký konkrétní jazyk byste se měli zaměřit. Ačkoli je test pro téměř kohokoli, je doporučováno udělat si ho již ve studentském věku, dokud váš mozek „nasává jako houba“.
  3. Angažovanost a týmové role patří mezi ukazatele, jichž si firmy obzvláště cení – ukážete-li tento výstup při pohovoru po boku vašeho CV, nemálo zvýšíte své šance na přijetí. Test jako takový vám odhalí takzvaný index angažovanosti (vnitřní postoje k činnostem i životu). Jste „srdcař“? Nebo odhodlaný „budovatel“? Výsledky jsou přístupné ihned po vyplnění testu díky faktu, že WORKtest testování je plně softwarové a vyvinuté našimi psychology.

Ručíme za to, že kdo si udělá tyto 3 testy a přiloží je ke svému CV, rozhodně neprohloupí. Přeci jenom štěstí přeje připraveným a vězte, že my vás připravíme. V příštím článku představíme zbylé skupiny psychotestů pro úplný přehled, se kterým bude vybírání z našich produktů prostě zábava!

zpět