Česky

Zapomněl(-a) jste heslo?

SingleTest Basic  - pro jednotlivce

SingleTest Basic - pro jednotlivce


Online test je cestou časové flexibility z pohodlí z domova. Pokud preferujete pro konzultaci osobní setkání kontaktujte nás na ed@worktest.cz  Rádi se Vám budeme věnovat. ed@worktest.czUkázka grafické části výstupu testu v PDF

SingleTest Basic je určen pro všechny, kteří se chtějí lépe poznat a porozumět příčinám opakovaných zklamání ve vztahu. Test identifikuje důležité oblasti pro vztah a umožňuje pracovat na jejich rozvoji. Test je zaměřen na kombinaci - Osobnost, Psychika, Vztahy. Verze "Basic" neobsahuje rizikové faktory chování, jak je to mu u Singl testu v plné verzi. Výstup obsahuje 22 klíčových kritérií pro harmonický a vyvážený vztah. K testu lze v e-shopu přikoupit odbornou konzultaci, popřípadě objednat rozšířenou konzultaci na ed@worktest.cz

Podívejte se grafickou část obou verzí, vyberte vhodnější variantu a klikněte KOUPIT. 

  • Online test je cestou časové flexibility z pohodlí z domova. Pokud preferujete osobní setkání kontaktujte nás na ed@worktest.cz  Rádi se Vám budeme věnovat. 
 
 
250,00 vč. DPH / 207,00 Kč bez DPH

Výstup testu se zaměřujte na komplexitu, obsahuje dvě části. Grafickou, pro detail a popisnou pro srozumitelnost (v ukázce vidíte pouze grafickou část). Závěrečné skóre v barevném rozlišení prozrazuje vaši kredibilitu i potenciál, se kterým do vztahu vstupujete. Můžete se přesvědčit o svých silných stránkách, na kterých budovat vztah, nebo je porovnat s vašim partnerem, popřípadě mu je prezentovat. Součástí výstupu mohou být i slabší stránky, které vás budou inspirovat k rozvoji či potlačení nežádoucích projevů chování. 

Vyplnění testu vám zabere do 30 minut a vaše výsledky máte k dispozici okamžitě. SingleTest Basic je postaven na odborných psychologických metodách a na rozdíl od dotazníkových testů neumožňuje stylizaci Test vám ukáže věci takové, jaké jsou.

Tato diagnostická metoda je dimenzována pro uživatele starší 18 let.

Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

SingleTest Basic - vztahová kompatibilita
zpět