Zapomněl(-a) jste heslo?

Partner test - vyzkoušej

Partners test je určen pro všechny, kteří se chtějí lépe poznat a porozumět vztahům a budovat spokojený život ve dvou. Test identifikuje důležité oblasti pro vztah a umožňuje pracovat na jejich rozvoji. Verze "Basic - vyzkoušej neobsahuje rizikové faktory chování, jak je to mu u jiných výstupů, obsahuje 12 klíčových kritérií pro vaši ochutnávku. Byli jste spokojeni? Pak si můžete přikoupit v e-shopu rozšířenou verzi podle vaši potřeby.  

Vyberte si nejvhodnější variantu  zde a klikněte KOUPIT.  Online test je cestou časové flexibility z pohodlí a z domova. Pokud preferujete osobní setkání kontaktujte nás na ed@worktest.cz  Rádi se Vám budeme věnovat.

 
 
500,00 vč. DPH / 413,00 Kč bez DPH

Každý výstup obsahuje dvě části. Grafickou, pro detail a popisnou pro srozumitelnost (v ukázce vidíte pouze grafickou část). Závěrečné skóre v barevném rozlišení prozrazuje vaši kredibilitu i potenciál, se kterým do vztahu vstupujete. Můžete se přesvědčit o svých silných stránkách, na kterých budovat vztah, nebo je porovnat s vašim partnerem, popřípadě mu je prezentovat. Součástí výstupu mohou být i slabší stránky, které vás budou inspirovat k rozvoji či potlačení nežádoucích projevů chování. Vyplnění testu vám zabere do 25 minut a vaše výsledky máte k dispozici okamžitě. Partnerský test je postaven na odborných psychologických metodách a na rozdíl od dotazníkových testů neumožňuje stylizaci Test vám ukáže věci takové, jaké jsou.  Test je dimenzovaný pro uživatele starší 18 let.

Ukázku celého  výstupu  " vyzkoušej" najdete zde:

Ukázka grafické části - 12 klíčových kriterií.

Partner test  - vyzkoušej
  • Výsledky stavíme na reálných datech a několika-letém vývoji s důkladným testováním
  • Nevyužíváme dotazníkové praktiky, která je zdlouhavá a velmi nepřesná
  • Náš test zvládnete udělat do 30 minut a dozvíte se až 75 kritérií o své osobnosti
  • Naše testy jsou rozdělené podle typologie testované osoby
  • Významné firmy staví své strategie na základě našich testů
Jak nakládáme s výsledky?

K vašim výsledkům má přístup jediná osoba, která se řídí lékařským tajemstvím. Testy otevírá pouze v případě, že potřebujete hlubší konzultaci nebo se při testu naskytl nějaký problém.

Jak pomáhá náš test?

Náš test pracuje v obrázcovém systému. Díky tomu zapojuje obě mozkové hemisféry a neumožňuje, aby jste u testu podváděli. Díky tomu zjistíte vypovídající hodnoty o své osobě.

Proč zvolit WORKtest?

Worktest je především vyvíjen pro profesionály, kteří ho využívají jako nástroj pro zvýšení kvality podniku nebo jako pomoc při výběru nového týmu. My jsme se rozhodli nabídnout naše testy i široké veřejnosti. Kde jinde najdete psychotesty, které si profíci nemohou vynachválit?

Výsledky online

Výsledky online

Na nic nečekáte, vaše výsledky se dozvíte ihned po vyplnění testu. Vyhodnocení provádí počítač, což eliminuje chybu a umožňuje zaslat výsledky v kterýkoliv den i čas.

Bezpečnost testu

Bezpečnost testu

Velmi dbáme na bezpečnost vašich osobních dat. Celý test probíhá v zabezpečeném prostředí a ukládá se do úložiště, kam máte přístup jen vy.

zpět