Česky

Přihlášení

Zapomněl(-a) jste heslo?

SingleTest Basic - vztahová kompatibilita

SingleTest Basic - vztahová kompatibilita

Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

SingleTest Basic je určen pro všechny, kteří se chtějí lépe poznat. Pomůže vám také porozumět příčinám opakovaných zklamání ve vztahu. Test určuje úroveň projevů chování a vlastností, které jsou důležité pro vztah a umožňuje pracovat na jejich rozvoji. Test je zaměřen na kombinaci 3 základních rovin (Osobnost, Psychika, Vztahy). Na rozdíl od SingleTestu verze Basic neobsahuje Sexuální chování (kromě Sexuální aktivity) a Rizikové faktory chování.

390,00 vč. DPH / 322,00 Kč bez DPH

Můžete se přesvědčit o svých silných stránkách, na kterých můžete stavět v budoucím vztahu a také je prezentovat svému partnerovi. Součástí výstupu testu budou i slabší stránky, které vás naopak mohou inspirovat k rozvoji či potlačení nežádoucích projevů chování. Ve výstupu testu se tedy zaměřujte na komplexitu, nikoliv jen na detail. Závěrečné skóre v barevném rozlišení prozrazuje vaši kredibilitu a potenciál, se kterým do vztahu vstupujete.

Vyplnění testu vám nezabere víc než 30 minut a vaše výsledky máte k dispozici okamžitě. SingleTest Basic je postaven na odborných psychologických metodách, zejména tzv. tvarové psychologii a na rozdíl od dotazníkových testů neumožňuje testovanému, aby se jakkoli přikrášloval. SingleTest Basic vám ukáže věci takové, jaké jsou.

Tato diagnostická metoda je dimenzována pro uživatele starší 18 let.

Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

SingleTest Basic - vztahová kompatibilita
zpět