Česky

Zapomněl(-a) jste heslo?

SingleTest - Test pro jednotlivce

SingleTest - Test pro jednotlivce

Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

SingleTest  je určen pro všechny, kteří se chtějí lépe poznat a porozumět příčinám opakovaných zklamání ve vztahu. Test identifikuje důležité oblasti pro vztah a umožňuje pracovat na jejich rozvoji. Test je zaměřen na kombinaci - Osobnost, Psychika, Vztahy, Sex, Rizikové faktory. Výstup obsahuje 28 klíčových kriterií pro harmonický a vyvážený vztah. K testu lze v e-shopu přikoupit odbornou konzultaci, popřípadě objednat rozšířenou konzultaci na ed@worktest.cz

  • Online test je cestou časové flexibility z pohodlí z domova. Pokud preferujete osobní setkání kontaktujte nás na ed@worktest.cz  Rádi se Vám budeme věnovat. 

Podívejte se grafickou část a klikněte KOUPIT.

350,00 vč. DPH / 289,00 Kč bez DPH

Výstup testu se zaměřujte na komplexitu, obsahuje dvě části. Grafickou, pro detail a popisnou pro srozumitelnost (v ukázce vidíte pouze grafickou část). Závěrečné skóre v barevném rozlišení prozrazuje vaši kredibilitu i potenciál, se kterým do vztahu vstupujete. Můžete se přesvědčit o svých silných stránkách, na kterých budovat vztah, nebo je porovnat s vašim partnerem, popřípadě mu je prezentovat. Součástí výstupu mohou být i slabší stránky, které vás budou inspirovat k rozvoji či potlačení nežádoucích projevů chování. 

Vyplnění testu vám zabere do 30 minut a vaše výsledky máte k dispozici okamžitě. SingleTest je postaven na odborných psychologických metodách a na rozdíl od dotazníkových testů neumožňuje stylizaci. Test vám ukáže věci takové, jaké jsou.

Tato diagnostická metoda je dimenzována pro uživatele starší 18 let.

Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

PartnersTest - muž
PartnersTest - Popis kriterií (částečná ukázka)
PartnersTest - žena
zpět