Zapomněl(-a) jste heslo?

Studenti pozor! Studujte efektivně a to co vás baví

Rozhodujete se, jakou si vybrat vysokou školu ke svému budoucímu studiu? Nutí vás rodiče studovat lukrativní obor, přestože sám(a) byste raději dělal(a) něco úplně jiného? Máte pocit, že se vám z objemu studijní látky hlava nafoukne do obřích rozměrů, ale stejně se to nikdy nenaučíte?

Jak být úspěšný student

Neztrácejte čas a energii! Učte se snadno a efektivně!

To se lehko řekne, ne každý ale ví jak na to. Metod, jak se správně učit, jste jistě od svých učitelů i spolužáků vyslechli mnoho, které z nich na vás ale opravdu fungují? Pravděpodobně jich mnoho není. Proč? Jsou příliš obecné, pomohou určitému typu osobnosti. Pokud jím ale nejste, nemáte šanci a skončíte u bezduchého a pracného biflování, abyste důležitou zkouškou alespoň s odřenými zády prošli a naučené informace zase rychle zapomněli. Tolik námahy a pro nic?

Předejděte syndromu vyhoření! Naučte se správně učit!

Nabízíme vám k tomu berličku v podobě projektivního testu, který můžete použít jako stabilní stavební kámen tvorby vašeho efektivního studijního plánu. Právě ten vám umožní vytěžit ze studia maximum a připravit se tak dobře na budoucnost.

Otestujte svůj styl učení a...

Vyplnění testu je časově nenáročné, ale jeho výsledky nedocenitelné. Dozvíte se mimo jiné, jaká metoda učení je pro váš typ osobnosti nejvhodnější, jaký typ studia a jaké zaměření zvolit a především, zda vůbec předpoklady ke studiu máte.

…zbavte se konečně prokrastinace!

Jste talent a učení vám jde, jen se k němu nedokážete přinutit? Ničí vás neustálá prokrastinace, ale nedokážete se s ní poprat? Přestaňte už neustále dokola místo učení uklízet a vymezte si jasný prostor, který věnujete pouze studijním povinnostem a věnujte se mu na 100 %. Nevyhovuje vám váš stávající styl učení? Změňte ho! V případě, že výsledkům testu nebudete rozumět, rádi vám s jejich interpretací pomůžeme a doporučíme možnosti, jak upravit váš studijní styl, tak, aby byl právě pro vás maximálně efektivní. Dosáhnete tak využití vašeho potenciálu, a především při učení nevyhoříte a budete schopni naučené dovednosti dále aplikovat. A to už za celou tu námahu to stojí, ne? Vaše budoucnost na vás čeká a je jen na vás, jakou bude mít podobu. Nechte se od nás nasměrovat na cestu k úspěchu!

Eva Urbanová

zpět