Zapomněl(-a) jste heslo?

Psychotesty pro děti a studenty

Žijeme v době rádoby odborníků a specialistů, kteří píší na své blogy "zaručené" rady, jak se vypořádat s problémy a jak se zachovat. Každá taková rada je ale obecná a nemusí fungovat v každém případě. My jsme zašli o několik kroků dále a vytvořili jsme návody, které se přizpůsobí vaší osobnosti. Již tedy nemusíte zkoušet, co nefunguje a zbytečně se demotivovat.

Proč WORKtest -  v čem spočívá jeho 5 výhod oproti dotazníkům a testům zdarma?  

  1. Projektivní - vyplníte pouze jeden širokospektrální projektivní test, který pracuje na podvědomé úrovni.
  2. Přesný na výsledky se můžete plně spolehnout, jsou přesné nad 85 %.
  3. Nenáročný  -  zpracování testu zabere pouze  20 minut času  (u dětí od 4-18 let ještě méně).
  4. Objektivní, spolehlivý, pravdivý  - neumožňuje stylizaci a vylepšování výsledků - více vývoj a výzkum.​
  5. Věcný - všechna kritéria jsou ve shodě (korelují), a tak uživatel výsledkům rozumí. Výsledky jsou v grafické i psané formě (PDF).

Online psychotesty pro děti

Test motivace | Energetický potenciál | Návod - jak se učitVývojové poruchy | Motivace dítěte

S nástupem do školních lavic se pro dítě mění mnoho věcí. Poznává nové kamarády i nepřátele; musí začít dělt věci, které nechce; je na něj vyvíjen tlak ze strany učitelů a rodičů; mohou se začít objevovat vývojové poruchy. 

Nejčastěji rodiče hledají informace vývojových poruch dys (dysforie, dyslexie, dysgrafie, dysortografie, dyspraxie), o kterých se dozví ve škole. Je pak na místě navštívit specializované pracoviště, aby se stanovila diagnóza a dítě mohlo mít ve škole úlevy. Než ovšem začnete běhat po všech doktorech, můžete s dítětem udělat náš test a zjistit, zda opravdu trpí některou z poruch.

Když přijdou první horší známky, rodiče začnou panikařit a hledat, co s tím. Na dítě leckdy křičí a nutí ho biflovat se. Je to ale správná strategie pro vaše dítě? Udělejte náš online test a zjistěte, jakým stylem se bude dítě učit nejlépe. Předejte tak jeho vystresovanosti a odporu ke škole.

Zobrazit všechny testy

Online psychotesty pro studenty

Energetický potenciál | Jak se učit cizí jazyky | Výběr střední školy | Výběr vysoké školy | Jak se motivovat | Jak se efektivně učit

Určitě jste spoustakrát slyšeli, že studium je jednoduché. My to ale vidíme jinak! Studium je plné stresu, demotivace a náročných biflování. Proto jsme vytvořili několik důležitých psychotestů, které vám pomohou zeefektivnit vaše úsilí. Testy jsou založené jen na vaší osobnosti, tedy každá osoba bude mít odlišný výsledek. Zjistí váš energetický potenciál a navrhnou, kdy je nelepší doba a v jaké míře se věnovat studiu.

Chystáte se udělat další krok ve vašem studiu, ale nejste si jisti s výběrem školy nebo oboru? Zkuste udělat náš online psychotest, který odhalí na základě osobnosti, pro jaký obor se hodíte nejvíce. Na základě toho pak navrhne vhodnou školu z naší databáze.

Zobrazit všechny testy

Psychologická poradna

Rádi byste spíše osobní setkání se zkušeným psychologem a probrali váš problém důkladně do detailu? Můžeme si domluvit osobní schůzku na našem pracovišti, kde vše probereme a najdeme řešení. Každopádně doporučujeme udělat si některý z výše uvedených online testů, abychom měli na čem stavět a mohli si udělat přípravu přesně pro vaší osobnost. Díky tomu bude naše sezení daleko efektivnější.

Osobní vyšetření

Dokumenty ke stažení

0 Seznam měřených kritérií pro oblast školní populace do 26 let

Pokud máte zájem o více informací, kontaktujte nás:

  • telefonicky: 777 022 543 | e-mailem: ed@worktest.cz | pomocí kontaktního formuláře:
zpět