Česky

Zapomněl(-a) jste heslo?

Studijní plán - návody, jak se učit

Studijní plán - návody, jak se učit

(Výstup je vhodný pro žáky základních, středních a vysokých škol)

Výstupem získáte ucelený komplexní návod, jak se správně učit na základě vašich vloh a předpokladů. Není důležité být knihomol, ale vědět jak se správně a efektivně učit.  Učte se easy, náš test vám to ukáže! 

Zakoupením testu získáte komplexní informaci o tom:

  • Na jaké obory máte studijní zaměření (doporučujeme propojit s výstupem střední a vysoké školy)
  • Jaký je biorytmus vašeho učení – doba na učení a křivka vnímání 
  • Jaký je pro vás vhodný typ studia
  • Jaké jsou účinné metody učení
  • Jaké máte dispozice a předpoklady ke studiu
  • Které dni jsou vhodné pro zkoušení a zkoušky.
350,00 vč. DPH / 289,00 Kč bez DPH

Proč by měl mít každý student tento výstup?     Studovat easy = budovat úspěch = žít

Vzdělání a informace jsou v dnešní době velmi důležité. Studovat najednou několik škol a žít podle svých představ, mít kamarády a věnovat se zálibám není problém, pokud víte, jak se máte správně učit a neztrácet čas biflováním. Samozřejmě můžete při testech podvádět, ale tyto informace vám pak budou chybět například při důležitém pohovoru.

Určitě jste již četli nebo slyšeli spoustu rad, jak se správně učit. Všechny byly ale subjektivní nebo příliš objektivní na to, aby mohly seděti vaší osobě. Žádný z nich není personalizovaný a nevychází z ověřených teorií. Žádný z nich vám neposkytne ucelený plán a návod, jak na to.  Náš test vám nabízí kompletní psychodiagnostiku osobnosti, na základě, které zjistíte vaše identické návody a nejvhodnější způsoby.

Vyplnění testu vám zabere do 20 minut a vaše výsledky máte k dispozici okamžitě. Projektivní test je postaven na odborných psychologických metodách a neumožňuje stylizaci a vylepšování se (dotazníkové testy, ano). Test vám ukáže věci takové, jaké jsou, a právě v tom se odlišujeme.

Co dělat s výsledky testu?

  • Kompletní výstup si můžete vygenerovat, po absolvování testu, ve vašem uživatelském rozhraní do PDF nebo si jej prohlížet
  • Výstup obsahuje dvě části – grafickou a popisovou. Prvně se dívejte na grafickou část, kde vás k snadnému pochopení výsledku navádí barevná škála (šedá-žlutá), podle intenzity jednotlivých kriterií. Celkové skóre ukazuje míru k populační normě.  
  • Můžeme vám nabídnout krátkou konzultaci výsledků a doporučit ověřené metody, které budou respektovat váš potenciál. 

Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

Studijní plán - metody a návody, jak se naučit učit
zpět