Zapomněl(-a) jste heslo?

Studijní plán učení

Výstupem získáte ucelený komplexní návod, jak se správně učit na základě vašich vloh a předpokladů. Není důležité být knihomol, ale vědět jak se správně a efektivně učit.  Učte se easy, náš test vám to ukáže! Výstup je vhodný pro žáky základních, středních a vysokých škol.

Věřte, mám tři vysokoškolské studia a vystudovala jsem školy, aniž bych je proseděla ve škole. Díky tomuto plánu jsem využila svůj potenciál a ušetřeila mnoho času.

Zakoupením testu získáte komplexní informaci o tom:

 • Jaký je biorytmus vašeho učení – doba na učení a křivka vnímání 
 • Jaký je pro vás vhodný typ studia
 • Jaké jsou účinné metody učení
 • Jaké máte dispozice a předpoklady ke studiu
 • Které dni jsou vhodné pro zkoušení a zkoušky.
1.250,00 vč. DPH / 1.033,00 Kč bez DPH

Proč by měl mít každý student tento výstup?   

Protože studovat je snadné, když víte, jak na to!

Vzdělání a informace jsou v dnešní době velmi důležité. Studovat najednou několik škol a žít podle svých představ je normální. Mít kamarády a věnovat se zálibám není problém, pokud víte, jak se máte správně učit a neztrácet čas biflováním

Náš test reflektuje vaši osobost. Vyplnění testu vám zabere 15 minut a vaše výsledky máte k dispozici okamžitě. Test je postaven na odborných psychologických metodách a neumožňuje stylizaci a vylepšování se (dotazníkové testy, ano). Test vám ukáže věci takové, jaké jsou, a právě v tom se odlišujeme.

Proč si vybrat právě WORKtest? (WT)

 • Všechny testy zdarma a mnoho dotazníkových testů jsou založené na dotazování (otázka /odpověď), a ty hodnotí jedince pouze na základě odpovědí, které jim sám poskytne. Velkým problémem je, že testovaná osoba se velmi snadno stylizuje do žádoucí role. WT pracuje na podvědomé úrovni, a tak jsou výsledné informace objektivní a přesné. Všechny výstupy WT jsou navzájem provázané.
 • Systém psychodiagnostiky WT byl vyvinut pro mnohostranné využití (firmy i pro širokou veřejnost, včetně seniorů). Výsledky jsou hodnoceny nezávisle na vůli testovaného, a v tom je jeho jedinečnost. Navíc náš systém byl validován na tisících osobách a díky tomu dosahuje vysoké přesnosti. Pokud vás zajímá víc, přečtěte si, jak jsme vyvíjeli a dosáhli výsledků.
 • Součástí každého výstupu, který si nyní zakoupíte, získáváte nyní jako bonus metody rozvoje.  Studenta nasměřuje na efektivní cestu rozvoje vhodnými a účinnými metodami na základě potenciálu a  jeho možností.  Viz dále v ukázce.  Nyní ho máte v ceně, pouze kliknete ve výstupu na Metody rozvoje a výsledky ihned vidíte! Náhled grafické ukázky, níže.

Metody rozvoje - čím, a jak studenta rozvíjet - grafická ukázka

Co dělat s výsledky testu?

 • Kompletní výstup si můžete vygenerovat, po absolvování testu, ve vašem uživatelském rozhraní do PDF nebo si jej prohlížet
 • Výstup obsahuje dvě části – grafickou a popisovou. Prvně se dívejte na grafickou část, kde vás k snadnému pochopení výsledku navádí barevná škála (šedá-žlutá), podle intenzity jednotlivých kriterií. Celkové skóre ukazuje míru k populační normě.  
 • Můžeme vám nabídnout krátkou konzultaci výsledků a doporučit ověřené metody, které budou respektovat váš potenciál. 

Související moduly

Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

2020_studenti_studijní plan_grafická část
2020_studenti_studijní plan_popisna část
Studijní plán učení
 • Výsledky stavíme na reálných datech a několika-letém vývoji s důkladným testováním
 • Nevyužíváme dotazníkové praktiky, která je zdlouhavá a velmi nepřesná
 • Náš test zvládnete udělat do 30 minut a dozvíte se až 75 kritérií o své osobnosti
 • Naše testy jsou rozdělené podle typologie testované osoby
 • Významné firmy staví své strategie na základě našich testů
Jak nakládáme s výsledky?

K vašim výsledkům má přístup jediná osoba, která se řídí lékařským tajemstvím. Testy otevírá pouze v případě, že potřebujete hlubší konzultaci nebo se při testu naskytl nějaký problém.

Jak pomáhá náš test?

Náš test pracuje v obrázcovém systému. Díky tomu zapojuje obě mozkové hemisféry a neumožňuje, aby jste u testu podváděli. Díky tomu zjistíte vypovídající hodnoty o své osobě.

Proč zvolit WORKtest?

Worktest je především vyvíjen pro profesionály, kteří ho využívají jako nástroj pro zvýšení kvality podniku nebo jako pomoc při výběru nového týmu. My jsme se rozhodli nabídnout naše testy i široké veřejnosti. Kde jinde najdete psychotesty, které si profíci nemohou vynachválit?

Výsledky online

Výsledky online

Na nic nečekáte, vaše výsledky se dozvíte ihned po vyplnění testu. Vyhodnocení provádí počítač, což eliminuje chybu a umožňuje zaslat výsledky v kterýkoliv den i čas.

Bezpečnost testu

Bezpečnost testu

Velmi dbáme na bezpečnost vašich osobních dat. Celý test probíhá v zabezpečeném prostředí a ukládá se do úložiště, kam máte přístup jen vy.

zpět