Česky

Zapomněl(-a) jste heslo?

Jak si vybrat střední školu - test

(Výstup je vhodný pro žáky posledních ročníků základních škol)

Uděláním testu vyřešíte problém se správnou volbou středoškolského studia v ČR. Získáte výběr a selekci nejvhodnějších škol, které nejvíce odpovídají schopnostem a předpokladům vás/vašeho dítěte. Výstup obsahuje seznam škol včetně kontaktů a odkazů na webové stránky. Díky testu tak vyberete střední školu, která bude dávat smysl a bude bavit.

Otázka jak si vybrat střední školu trápí více jak 90% studentů. V dnešní době, kdy je mnoho možností specilizace, se jedná o nelehkou, ale velmi důležitou otázku. Vždyť výběrem střední školy si často nastavujete svůj profesní život.

Proč si vybrat Worktest a ne testy zdarma

Všechny testy zdarma jsou založené na dotazníkovém systému a ty hodnotí pouze na základě odpovědí. Velkým problémem je, že testovaná osoba se při odpovídání může přikrášlit nebo se ne zcela ztotožní s dotazníkem. Systém Worktest byl vyvinut pro profesionální využití ve firmách a výsledky určuje na základě psychometrie, kde využívá obě mozkové hemisféry. Navíc náš systém byl korelován na tísících osobách a díky tomu dosahuje vysokých výlsedků. Pokud vás zajímá validita našeho systému, přečtěte si, jak jsme vyvíjeli a dosáhli vysledků.

Zakoupením testu získáte:

 • Přehled nejvhodnějších škol pro žáka na základě jeho predispozic a schopností
 • Ušetření času při otázkách: Jak si vybrat střední školu
 • Konečné rozhodnutí, pokud máte vybráno více škol
250,00 vč. DPH / 207,00 Kč bez DPH

Proč by měl každý student mít tento výstup?

Výstup psychodiagnostiky je zaměřen na volbu budoucího povolání. Výběr správné střední či učňovské školy na základě schopností a vloh dítěte je důležité pro další profesní orientaci. S naším testem bude jedince škola bavit a profese naplňovat a motivovat. Test nabízí komplexní řešení včetně doplňků, jako je studium jazyků a studijní plán, které bezesporu studium jako takové ulehčí. Projektivní test je postaven na odborných psychologických metodách a neumožňuje stylizaci a vylepšování se (dotazníkové testy, ano). Test vám ukáže věci takové, jaké jsou, a právě v tom se odlišujeme.

Co dělat s výsledky testu?

 • Kompletní výstup si můžete vygenerovat po absolvování testu ve Vašem uživatelském rozhraní do PDF nebo si jej prohlížet
 • Výstup obsahuje dvě části – grafickou a popisovou. Prvně se dávejte na grafickou část, kde vás k snadnému pochopení výsledku navádí barevná škála (šedá-žlutá), podle intenzity jednotlivých kriterií
 • Celkové skóre ukazuje míru k populační normě
 • Můžeme vám nabídnout krátkou konzultaci výsledků a doporučit správné postupy eliminace nežádoucích jevů, které budou respektovat váš potenciál
 • Rovněž nabízíme osobní rozvoj v oblasti syndromu vyhoření a práci s vašim potenciálem na základě vašich hodnot a přirozenosti.
 • Doporučujeme přikoupit výstup studijní plán, který naučí studenta jak se správně a efektivně učit
 • Doporučujeme přikoupit výstup, jak se učit cizí jazyky, který naučí studenta jak se správně a efektivně učit cizí jazyky. Bude je v životě potřebovat
 • Vhodným doplňkem je výstup motivace dítěte a dorostu, kterým zjistíte, co studenta motivuje k výkonu či aktivitám.

Komplexní výstup pro klienta obsahuje dvě části hodnoticích kritérií - grafickou a popisovou. Z důvodu ochrany dat prezentujeme pouze ukázku grafické části. Kompletní výstup si vygenerujete po absolvování testu ve Vašem uživatelském rozhraní včetně možnosti exportu do formátu PDF.

Související moduly

Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

Nejvhodnejsi střední skoly ČR
Jak si vybrat střední školu - test
 • Výsledky stavíme na reálných datech a několika-letém vývoji s důkladným testováním
 • Nevyužíváme dotazníkové praktiky, která je zdlouhavá a velmi nepřesná
 • Náš test zvládnete udělat do 30 minut a dozvíte se až 75 kritérií o své osobnosti
 • Naše testy jsou rozdělené podle typologie testované osoby
 • Významné firmy staví své strategie na základě našich testů
Jak nakládáme s výsledky?

K vašim výsledkům má přístup jediná osoba, která se řídí lékařským tajemstvím. Testy otevírá pouze v případě, že potřebujete hlubší konzultaci nebo se při testu naskytl nějaký problém.

Jak pomáhá náš test?

Náš test pracuje v obrázcovém systému. Díky tomu zapojuje obě mozkové hemisféry a neumožňuje, aby jste u testu podváděli. Díky tomu zjistíte vypovídající hodnoty o své osobě.

Proč zvolit WORKtest?

Worktest je především vyvíjen pro profesionály, kteří ho využívají jako nástroj pro zvýšení kvality podniku nebo jako pomoc při výběru nového týmu. My jsme se rozhodli nabídnout naše testy i široké veřejnosti. Kde jinde najdete psychotesty, které si profíci nemohou vynachválit?

Výsledky online

Výsledky online

Na nic nečekáte, vaše výsledky se dozvíte ihned po vyplnění testu. Vyhodnocení provádí počítač, což eliminuje chybu a umožňuje zaslat výsledky v kterýkoliv den i čas.

Bezpečnost testu

Bezpečnost testu

Velmi dbáme na bezpečnost vašich osobních dat. Celý test probíhá v zabezpečeném prostředí a ukládá se do úložiště, kam máte přístup jen vy.

zpět