Zapomněl(-a) jste heslo?

Vysoké školy - výběr

Uděláním testu vyřešíte problém se správnou volbou vysoké školy (VŠ CŘ a SR) a MBA. Získáte výběr a selekci nejvhodnějších škol, které nejvíce odpovídají schopnostem a předpokladům studenta. Výstup obsahuje seznam vysokých škol včetně M.B.A škol včetně kontaktů a odkazů na webové stránky. Výstup je vhodný pro všechny maturanty. Nepromrhejte tuto šanci a studujte  vysokou školu podle vašeho potenciálu, nikoliv přání rodičů, či jen tak, aby jste získali nějaký titul. Nestudujte školu, ale vaši budoucí kariéru.

Zakoupením testu "za dotovanou cenu" získáte komplexní informaci o:

 • Přehledu nejvhodnějších VŠ a M.B.A na základě predispozic a schopností jedince.
 • Zjistíte procentuální vhodnost na jednotlivé školy
 • Jedním kliknutím na nejvhodnější škola  zjistéte, která škola nejvíce odpovídá vašemu potenciálu.
449,00

Proč by měl mít každý student tento výstup?

Výstup psychodiagnostiky je zaměřen na volbu budoucího povolání. Výběr správné VŠ je postaven na základě schopností a vloh jedince. Výběr je důležitý pro správnou profesní orientaci. S naším testem vás bude škola bavit a profese naplňovat a motivovat. Test nabízí komplexní řešení včetně doplňků, jako je studium jazyků a studijní plán, které bezesporu studium jako takové ulehčí. Projektivní test je postaven na odborných psychologických metodách a neumožňuje stylizaci a vylepšování se (dotazníkové testy, ano). Test vám ukáže věci takové, jaké jsou, a právě v tom se odlišujeme.

Co dělat s výsledky testu?

 • Kompletní výstup si můžete vygenerovat po absolvování testu ve Vašem uživatelském rozhraní do PDF nebo si jej prohlížet
 • Výstup obsahuje dvě části – grafickou a popisovou. Prvně se dávejte na grafickou část, kde vás k snadnému pochopení výsledku navádí barevná škála (šedá-žlutá), podle intenzity jednotlivých kriterií
 • Můžeme vám nabídnout krátkou konzultaci výsledků a doporučit správné postupy eliminace nežádoucích jevů, které budou respektovat váš potenciál
 • Rovněž nabízíme osobní rozvoj v oblasti syndromu vyhoření a práci s vašim potenciálem na základě vašich hodnot a přirozenosti.
 • Vhodným doplňkem je výstup studijní plán, který naučí studenta jak se správně a efektivně učit
 • Vhodným doplňkem je výstup, jak se učit cizí jazyky, který naučí studenta jak se správně a efektivně učit cizí jazyky. Bude je v životě potřebovat.

Komplexní výstup pro klienta obsahuje dvě části hodnoticích kritérií - grafickou a popisovou. Z důvodu ochrany dat prezentujeme pouze ukázku grafické části. Kompletní výstup si vygenerujete po absolvování testu ve Vašem uživatelském rozhraní včetně možnosti exportu do formátu PDF.

Související moduly

Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

Nejvhodnější vysoké školy v ČR
Vysoké školy - výběr
 • Výsledky stavíme na reálných datech a několika-letém vývoji s důkladným testováním
 • Nevyužíváme dotazníkové praktiky, která je zdlouhavá a velmi nepřesná
 • Náš test zvládnete udělat do 30 minut a dozvíte se až 75 kritérií o své osobnosti
 • Naše testy jsou rozdělené podle typologie testované osoby
 • Významné firmy staví své strategie na základě našich testů
Jak nakládáme s výsledky?

K vašim výsledkům má přístup jediná osoba, která se řídí lékařským tajemstvím. Testy otevírá pouze v případě, že potřebujete hlubší konzultaci nebo se při testu naskytl nějaký problém.

Jak pomáhá náš test?

Náš test pracuje v obrázcovém systému. Díky tomu zapojuje obě mozkové hemisféry a neumožňuje, aby jste u testu podváděli. Díky tomu zjistíte vypovídající hodnoty o své osobě.

Proč zvolit WORKtest?

Worktest je především vyvíjen pro profesionály, kteří ho využívají jako nástroj pro zvýšení kvality podniku nebo jako pomoc při výběru nového týmu. My jsme se rozhodli nabídnout naše testy i široké veřejnosti. Kde jinde najdete psychotesty, které si profíci nemohou vynachválit?

Výsledky online

Výsledky online

Na nic nečekáte, vaše výsledky se dozvíte ihned po vyplnění testu. Vyhodnocení provádí počítač, což eliminuje chybu a umožňuje zaslat výsledky v kterýkoliv den i čas.

Bezpečnost testu

Bezpečnost testu

Velmi dbáme na bezpečnost vašich osobních dat. Celý test probíhá v zabezpečeném prostředí a ukládá se do úložiště, kam máte přístup jen vy.

zpět