Zapomněl(-a) jste heslo?

Vysoké školy - výběr

Uděláním testu vyřešíte problém se správnou volbou vysoké školy. Získáte výběr a selekci nejvhodnějších škol, které nejvíce odpovídají schopnostem a předpokladům studenta. Výstup obsahuje seznam vysokých škol včetně kontaktů a odkazů na webové stránky. Výstup je vhodný pro všechny maturanty. Nepromrhejte tuto šanci a studujte  vysokou školu podle vašeho potenciálu, nikoliv přání rodičů, či jen tak, aby jste získali nějaký titul. Nestudujte školu, ale vaši budoucí kariéru. 

Zakoupením testu "za dotovanou cenu" získáte komplexní informaci o:

 • Přehledu nejvhodnějších VŠ na základě pre-dispozic a schopností jedince. 
 • Jedním kliknutím na nejvhodnější škola zjistíte, která škola nejvíce odpovídá vašemu potenciálu. Vhodnost studia na vysoké školy se generuje na základě vašich vloh, pro které máte nadání. Může se stát, že se v některé oblasti nevidíte, ale je to jen proto, že jste se touto oblastí nezabývali nebo disciplínu nerozvíjeli.
 • Věnujte pozornost jednotlivým směrům škol podle oborů (Technický, Ekonomický a pod.), ty si následně prohlížejte. Procentuální vhodnost se řadí od nejvyšší po nejnižší. Doporučujeme zvolit směr, který vás samotné zajímá a má nejvyšší procentuální hodnotu.
 • Výstupem je seznam škol podle oborů nebo seznam nejvíce vhodných škol pro studium. V tomto výstupu není uvedena popisná část, tu nahrazuje odkaz na web příslušné školy.
600,00 vč. DPH / 496,00 Kč bez DPH

Proč by měl mít každý student tento výstup?

Výstup psychodiagnostiky je zaměřen na volbu budoucího povolání. Výběr správné VŠ je postaven na základě schopností a vloh jedince. Výběr je důležitý pro správnou profesní orientaci. S naším testem vás bude škola bavit a profese naplňovat a motivovat. Test nabízí komplexní řešení včetně doplňků, jako je studium jazyků a studijní plán, které bezesporu studium jako takové ulehčí. Projektivní test je postaven na odborných psychologických metodách a neumožňuje stylizaci a vylepšování se (dotazníkové testy, ano). Test vám ukáže věci takové, jaké jsou, a právě v tom se odlišujeme.

Co dělat s výsledky testu?

 • Kompletní výstup si můžete vygenerovat po absolvování testu ve Vašem uživatelském rozhraní do PDF nebo si jej prohlížet
 • Výstup obsahuje seznam nejvhodnějších škol  -  přehled grafické části doplněn o údaje škol včetně webu.  
 • Vhodným doplňkem je výstup studijní plán, který naučí studenta jak se správně a efektivně učit
 • Vhodným doplňkem je výstup, jak se učit cizí jazyky, který naučí studenta jak se správně a efektivně učit cizí jazyky. Bude je v životě potřebovat.
 • Než si test zakoupíte, podívejte se na ukázku výstupu - Nejvhodnější vysoké školy - viz. níže. 
 • Komplexní výstup obsahuje seznam škol, které jsou řazeny od nejvhodnější školy.

 

Související moduly

Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

2020_studenti_vysoké šloly_přehled
Vysoké školy - výběr
 • Výsledky stavíme na reálných datech a několika-letém vývoji s důkladným testováním
 • Nevyužíváme dotazníkové praktiky, která je zdlouhavá a velmi nepřesná
 • Náš test zvládnete udělat do 30 minut a dozvíte se až 75 kritérií o své osobnosti
 • Naše testy jsou rozdělené podle typologie testované osoby
 • Významné firmy staví své strategie na základě našich testů
Jak nakládáme s výsledky?

K vašim výsledkům má přístup jediná osoba, která se řídí lékařským tajemstvím. Testy otevírá pouze v případě, že potřebujete hlubší konzultaci nebo se při testu naskytl nějaký problém.

Jak pomáhá náš test?

Náš test pracuje v obrázcovém systému. Díky tomu zapojuje obě mozkové hemisféry a neumožňuje, aby jste u testu podváděli. Díky tomu zjistíte vypovídající hodnoty o své osobě.

Proč zvolit WORKtest?

Worktest je především vyvíjen pro profesionály, kteří ho využívají jako nástroj pro zvýšení kvality podniku nebo jako pomoc při výběru nového týmu. My jsme se rozhodli nabídnout naše testy i široké veřejnosti. Kde jinde najdete psychotesty, které si profíci nemohou vynachválit?

Výsledky online

Výsledky online

Na nic nečekáte, vaše výsledky se dozvíte ihned po vyplnění testu. Vyhodnocení provádí počítač, což eliminuje chybu a umožňuje zaslat výsledky v kterýkoliv den i čas.

Bezpečnost testu

Bezpečnost testu

Velmi dbáme na bezpečnost vašich osobních dat. Celý test probíhá v zabezpečeném prostředí a ukládá se do úložiště, kam máte přístup jen vy.

zpět