Česky

Zapomněl(-a) jste heslo?

Studium správné vysoké školy

Studium správné vysoké školy

(Výstup je vhodný pro studenty posledních ročníků maturantů)

Uděláním testu vyřešíte problém se správnou volbou vysoké školy (VŠ CŘ a SR) a MBA. Získáte výběr a selekci nejvhodnějších škol, které nejvíce odpovídají schopnostem a předpokladům studenta. Výstup obsahuje seznam vysokých škol včetně M.B.A škol včetně kontaktů a odkazů na webové stránky.

Zakoupením testu získáte komplexní informaci o:

  • Přehledu nejvhodnějších VŠ a M.B.A na základě predispozic a schopností jedince
  • Celkové skóre ukazuje míru k populační normě

Zahraniční školy lze zpracovat individuálně za příplatek.

424,00 vč. DPH / 350,00 Kč bez DPH

Proč by měl mít každý student tento výstup?

Výstup psychodiagnostiky je zaměřen na volbu budoucího povolání. Výběr správné VŠ je prováděn na základě schopností a vloh jedince. Výběr je důležitý pro správnou profesní orientaci. S naším testem vás bude škola bavit a profese naplňovat a motivovat. Test nabízí komplexní řešení včetně doplňků, jako je studium jazyků a studijní plán, které bezesporu studium jako takové ulehčí. Projektivní test je postaven na odborných psychologických metodách a neumožňuje stylizaci a vylepšování se (dotazníkové testy, ano). Test vám ukáže věci takové, jaké jsou, a právě v tom se odlišujeme.

Co dělat s výsledky testu?

  • Kompletní výstup si můžete vygenerovat po absolvování testu ve Vašem uživatelském rozhraní do PDF nebo si jej prohlížet
  • Výstup obsahuje dvě části – grafickou a popisovou. Prvně se dávejte na grafickou část, kde vás k snadnému pochopení výsledku navádí barevná škála (šedá-žlutá), podle intenzity jednotlivých kriterií
  • Můžeme vám nabídnout krátkou konzultaci výsledků a doporučit správné postupy eliminace nežádoucích jevů, které budou respektovat váš potenciál
  • Rovněž nabízíme osobní rozvoj v oblasti syndromu vyhoření a práci s vašim potenciálem na základě vašich hodnot a přirozenosti.
  • Vhodným doplňkem je výstup studijní plán, který naučí studenta jak se správně a efektivně učit
  • Vhodným doplňkem je výstup, jak se učit cizí jazyky, který naučí studenta jak se správně a efektivně učit cizí jazyky. Bude je v životě potřebovat.

Komplexní výstup pro klienta obsahuje dvě části hodnoticích kritérií - grafickou a popisovou. Z důvodu ochrany dat prezentujeme pouze ukázku grafické části. Kompletní výstup si vygenerujete po absolvování testu ve Vašem uživatelském rozhraní včetně možnosti exportu do formátu PDF.

Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

Nejvhodnější vysoké školy v ČR
zpět