Zapomněl(-a) jste heslo?

LIFE Balance - freelance

Výstupem Energetický potenciál - Pro Freelancer zjistíte váš energetický potenciál ve vztahu k vyhořelosti, prokrastinaci a výkonu. Budete znát váš energetický potenciál ve vztahu k výkonu, přijmu a výdeji  energie. Výstup je nepostradatelným pomocníkem pro prevenci únavy či syndrom vyhoření. Výstup vám ukáže míru škodlivého stresu a mnohem více. Využijte tento výstup, plná verze stojí 2.500 Kč.

Zakoupením testu získáte komplexní informaci o:

 • Vašem energetickém potenciálu z celkového i detailního hlediska
 • Dynamice a energii – jaký potenciál máte a kolik vydáváte
 • Stavu mentální, psychické a fyzické vyhořelosti v návaznosti na ostatní ukazatele,
 • Well-beingu – osobní pohodě a spokojenosti, frustrační toleranci, stresové zátěži
 • Výkonu a koncentraci pozornosti,
 • Motivaci, asertivitě a mnohem více...
1.600,00 vč. DPH / 1.322,00 Kč bez DPH

Proč by měl mít každý tento výstup? Žijte well-being = žijte úspěšně

Současná doba je velmi náročná na dynamiku a stres. Dnes je každý 5-6 Čech postižen únavou a únavovým syndromem. Výdej energie je daleko vyšší, než tomu bylo v minulosti. Zaměstnavatele vyžadují trvale lepší výsledky  bez ohledu na délku pracovní doby a množství úkolů, které musí pracovníci zpracovávat.  Důsledek úbytku energie jde do všech oblastí, zejména pak do oblasti psychiky, výkonu, koncentrace, vztahů a rodinného soužití. Vyhořelost je velmi zrádný symptom, který se dlouho schovává a projeví se náhle. Nemá negativní účinek jen na vás, ale na celé okolí. Dochází k různým vztahovým konfliktům a v krajních případech i k vážným rozbrojům. Náš test dokáže vyhořelost identifikovat ještě před tím, než vypukne. Umožní vám vidět  věci v souvislostech a dopady úbytku energie na chování a výkon.  Výsledek testu vám umožní včas se vyvarovat negativním projevům v chování. Vyplnění testu vám zabere do 30 minut a vaše výsledky máte k dispozici okamžitě. Projektivní test je postaven na odborných psychologických metodách a neumožňuje stylizaci a vylepšování se (dotazníkové testy, ano). Test vám ukáže věci takové, jaké jsou, a právě v tom se odlišujeme.

V čem  je rozdíl? Jak funguje mozek? To poznáte ihned sami:

Proč si vybrat právě WORKtest? (WT)

 • Všechny testy zdarma a mnoho dotazníkových testů jsou založené na dotazování (otázka /odpověď), a ty hodnotí jedince pouze na základě odpovědí, které jim sám poskytne. Velkým problémem je, že testovaná osoba se velmi snadno stylizuje do žádoucí role. WT neumožňuje stylizaci, pracuje na podvědomé úrovni, a tak jsou výsledné informace objektivní a přesné. Všechny výstupy WT jsou navzájem provázané.
 • Systém psychodiagnostiky WT byl vyvinut pro mnohostranné využití (firmy i pro širokou veřejnost, včetně seniorů). Výsledky jsou hodnoceny nezávisle na vůli testovaného, a v tom je jeho jedinečnost. Navíc náš systém byl validován na tisících osobách a díky tomu dosahuje vysoké přesnosti. Pokud vás zajímá víc, přečtěte si, jak jsme vyvíjeli a dosáhli výsledků.
 • Součástí každého výstupu, který si nyní zakoupíte, získáváte nyní jako bonus metody rozvoje. Nasměřuje vás na efektivní cestu rozvoje vhodnými a účinnými metodami na základě potenciálu a  jeho možností.  Viz dále v ukázce.  Nyní ho máte v ceně, pouze kliknete ve výstupu na Metody rozvoje a výsledky ihned vidíte! Náhled grafické ukázky:

Co dělat s výsledky testu?

 • Kompletní výstup si můžete vygenerovat po absolvování testu ve Vašem uživatelském rozhraní do PDF nebo si jej prohlížet
 • Výstup obsahuje dvě části – grafickou a popisovou. Prvně se dávejte na grafickou část, kde vás k snadnému pochopení výsledku navádí barevná škála (šedá-žlutá), podle intenzity jednotlivých kriterií
 • Celkové skóre ukazuje míru k populační normě
 • Můžeme vám nabídnout krátkou konzultaci výsledků a doporučit správné postupy eliminace nežádoucích jevů, které budou respektovat váš potenciál
 • Rovněž nabízíme osobní rozvoj v oblasti syndromu vyhoření a práci s vašim potenciálem na základě vašich hodnot a přirozenosti.
LIFE Balance - freelance
 • Výsledky stavíme na reálných datech a několika-letém vývoji s důkladným testováním
 • Nevyužíváme dotazníkové praktiky, která je zdlouhavá a velmi nepřesná
 • Náš test zvládnete udělat do 30 minut a dozvíte se až 75 kritérií o své osobnosti
 • Naše testy jsou rozdělené podle typologie testované osoby
 • Významné firmy staví své strategie na základě našich testů
Jak nakládáme s výsledky?

K vašim výsledkům má přístup jediná osoba, která se řídí lékařským tajemstvím. Testy otevírá pouze v případě, že potřebujete hlubší konzultaci nebo se při testu naskytl nějaký problém.

Jak pomáhá náš test?

Náš test pracuje v obrázcovém systému. Díky tomu zapojuje obě mozkové hemisféry a neumožňuje, aby jste u testu podváděli. Díky tomu zjistíte vypovídající hodnoty o své osobě.

Proč zvolit WORKtest?

Worktest je především vyvíjen pro profesionály, kteří ho využívají jako nástroj pro zvýšení kvality podniku nebo jako pomoc při výběru nového týmu. My jsme se rozhodli nabídnout naše testy i široké veřejnosti. Kde jinde najdete psychotesty, které si profíci nemohou vynachválit?

Výsledky online

Výsledky online

Na nic nečekáte, vaše výsledky se dozvíte ihned po vyplnění testu. Vyhodnocení provádí počítač, což eliminuje chybu a umožňuje zaslat výsledky v kterýkoliv den i čas.

Bezpečnost testu

Bezpečnost testu

Velmi dbáme na bezpečnost vašich osobních dat. Celý test probíhá v zabezpečeném prostředí a ukládá se do úložiště, kam máte přístup jen vy.

zpět