Zapomněl(-a) jste heslo?

test nové stránky hp

Jsme firma a potřebujeme zefektivnit

V dnešní době jsou veliké nároky na efektivitu firem, na jejich automatizaci a na zvýšení zisků. To, zda firma bude úspěšná ve vysoce konkurenční době, záleží na kvalitě personálu a udržení si těch nejlepších pracovníků. Problémem ovšem je, jak takové lidi rozpoznat z velikého množství uchazečů a následně je dostatečně motivovat, aby podávali skvělé výkony kontinuálně a do firmy zapadli a zůstali.

Tím vším se zabývá náš komplexní, vysoce agilní systém - Worktest, který je postavený na vědeckých základech. Při výběrů z nových uchazečů zjistíme, který by se nejvíce hodil pro vaší pracovní pozici, na základě jeho potenciálu, hodnot a postojů. Pokud již máte tým kvalitních lidí, jen s nimi potřebujete lépe pracovat a více je motivovat nebo nepřetěžovat, zjistíme jejich výkonový potenciál a energetický index a navrhneme opatření tak, aby byla firma kompatibilní a lépe prosperovala.

Všechny funkce Proč Worktest

 

Jsem jednotlivec a chci rozvíjet svojí osobnost online

Na internetu najdete spoustu různých anket, dotazníků, testů a horoskopů, které se vám snaží říci více o vás a vašich a problémech. Opravdu ale fungují? Někdo tomu věří, my ale rozhodně ne. Náš systém jsme postavili na vědě a za kvalitu a přesnost výsledků ručíme. Umíme měřit řadu kritérií osobnosti pouze jedním testem, který netrvá déle, než 30 minut.

Díky Worktestu zjistíte daleko více o své osobě o svých možnostech, schopnostech a vlastnostech. Na všechno už stačí pouze jeden komplexní on-line test, který nelze stylizovat. Všechny výsledky jsou podrobně popsány. K testu vám navíc poradíme, jak se svojí osobností pracovat a které vlastnosti je třeba zlepšit. Měříme i kritické faktory a tím vás umíme chránit před vyhořením nebo vážnými hádkami ve vztazích.

Všechny testy Proč Worktest

 

Co všechno umí Worktest měřit

Worktest se zaměřuje na komplexitu z jednoho testu a tak dosahuje vysokou míru spolehlivosti, objektivity a přesnosti. Všechny výstupná kritéria adekvátně vzájemně korelují. V tom je jeho řešení revoluční.

Worktest - inovativní nástroj 21 století

Je agilní a komplexní psychodiagnostika, která byla primárně vyvíjená pro HR. Revolučním řešením odpadá vyplňování různých dotazníků a testů, kterým se ztrácí čas a hodnota výsledků.

  • Jeden test 300 kriterií
  • Test zabere jen 25 minut
  • Nemožnost stylizace
  • Validované výsledky
  • Vše probíhá online
  • Odpadá práce psychologa

Vyzkoušet

Osobnostní potenciál

Diagnostický nástroj se zaměřuje na komplexní analýzu různých charakteristických rysů jedince.

Rizikový + hodnotový index

Diagnostický nástroj se zaměřuje na oblast rizikových faktorů chování lidského kapitálu ve firemním prostředí a Fraud managementu.

Výkonový index

Diagnostický nástroj je určen po komplexní práci lidských zdrojů ve firemním prostředí.

Benchmarking

Pomáhá stanovit budoucí cíle a strategii, vede k rozvoji, inovaci, spokojenosti zaměstnanců a konkurenceschopnosti firmy.

 

Všechny funkce Worktestu

 
Tým zkušených psychodiagnostiků

Kdo za tím vším stojí

Jsme tým odborníků s různým zaměřením a bohatými zkušenostmi. Všechny nás spojuje psychologie. Společně se snažíme sjednotit naše schopnosti, znalosti a dovednosti do vývoje automatizovaného softwaru psychodiagnostiky Worktest. Díky tomu vám systém umožňuje provádět komplexní psychometrické hodnocení jedinců i týmu a vše navzájem porovnávat a vyhodnocovat v čase, za účelem získání relevantních dat. Systém psychometriky umožňuje pracovat ve full on-line prostředí 24 hodin denně/ 360 dní v roce v zabezpečeném administrativním rozhraní každého klienta.

Psychodiagnostika a její nástroje umožní naplno využít potenciál zaměstnanců, řídit výkon, optimalizovat fluktuaci a naplňovat cíle firmy.

Náš tým Eva Urbanová

 
 

Kdo naše produkty již používá

Máme desítky spokojených klientů, kteří náš systém již používají. Přečtěte si, jak náš produkt hodnotí a za jakým účelem ho používají.

Analýza DNA je skvělá především v tom, že jasně v pěti kategoriích naměří veličiny ohledně energie, vitality, well-being, angažovanosti, agility a rizikových faktorů. Současně jsme odhalili nevyužitý potenciál.

Díky komplexnosti systému WORKtest® (WT) se nám podařilo získat detailní informace o tom, do jaké míry mají naši zaměstnanci rozvinutý potenciál pro výkon dané pozice.

WORKtest® se postupem času stal běžnou součástí náborového procesu u vytypovaných pozic, kde nám záleží na hlubším poznání morálních a rizikových tendencí našich kandidátů, které i běžně realizovaným assessment centrem nejsme schopni odhalit.

WORKtest® je validní a velmi flexibilní nástroj, díky kterému dokážeme pracovat s našimi zaměstnanci v mnohem komplexnější míře a díky kterému jsme schopni v rámci výběrových řízení snadněji a přesněji identifikovat vhodné uchazeče.

Psychodiagnostický systém WORKtest® poskytuje mnoho hledisek hodnocení vztahujících se přímo na požadavky práce. Líbí se nám jeho grafické zpracování a možnost takto porovnat více kandidátů.

Z výsledků nás zajímal nejen výkon, motivace, myšlení či odolnost proti stresu, ale také tendence ke korupčnímu jednání a porušování pravidel, které v naší společnosti netolerujeme. Výsledky byly vždy velmi přesné a spolehlivé.

 

Všechny reference

Domluvte si s námi schůzku

Máte složitější případ, který se lépe pochopí osobně? Jste firma, která má představu, co potřebuje a chcete se domluvit na podmínkách spolupráce?

Zavolejte nám 777 022 543

ed@worktest.cz

 
zpět