Zapomněl(-a) jste heslo?

test nové stránky - individuál

Jak na spokojený život?

Jen spokojený člověk může vést spokojený život

Abychom mohli podávat kvalitní výkony, musíme být správně psychycky naladěni a věnovat se věcem, které sedí naší osobnosti. Pokud chceme mít karierní růst a obsazovat vysoké pracovní pozice, musíme na sobě tvrdě pracovat a stále zdokonalovat svoje schopnosti. Již jste ale objevili všechny schopnosti, kde máte vysoký potenciál na úspěch? Znáte svojí osobnost natolik dobře, aby jste uměli předcházet vyhoření?

Na základě psychodiagnostických testů Worktest jsme schopni zjistit vaše hodnoty a rizika. Prověříme, které vlastnosti máte nadprůměrné, ale také ty, na které je potřeba se zaměřit, aby jste měli více vyváženou osobu. Vše můžete provést online a nezabere to více, než 30 minut.

Osobnostní test

Jak si vybrat školu

Máte příliš mnoho možností?

Máme příliš mnoho škol na výběr, ale která je ta správná, ta která bude bavit a naplňovat?

Vybrat školu

Spokojený vztah

Netrapte se zbytečně

K hádkám ve vztahu dochází dnes a denně. Stejně tak k rozchodům. Tomu všemu se dá předcházet.

Párové testy

Jak lépe pracovat se svojí osobností

Mám osobní krizi a potřebuji se z ní dostat

Nejste spokojeni, jakým směrem váš život ubýhá a potřebujete změnu? Taková změna může být leckdy složitá, obzvlášť, pokud nevíte, co přesně vás nejvíce zatěžuje. Protože není možné úplně vše a najednou hodit za hlavu, musíte jít od těch nejkritičtějších věcí.

Aby jste zjistili přesně to, co vás nejvíce trápí, nejvíce vám pomůže psychodiagnostický test osobnosti. Test přesně zjistí vaše rozpoložení a napoví, co přesně vás momentálně trápí.

Všechny funkce Worktestu

Co všechno umí Worktest měřit

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer natoque mattis Duis dui dolor. Ac ridiculus at ante Curabitur sollicitudin ipsum quis Quisque dolor mauris.

Energy management

Prokrastinace, vyhořelost, úbytek energie, koncentrace pozornosti, jsou nejskloňovanější slova dnešní doby. Jak na tom jste vy?

Osobnostní profil a SWOT

Každý z nás má několik klíčových a několik vedlejších osobních vlastností (silných a slabých stránek). Testem zjistíte, které to jsou, jak je rozpoznat a zvýšit osobní kvalitu.

Rozvoj osobnosti

Být úspěšný, znamená trvale se rozvíjet. Vědět, kde jste, kam směřujete a jak se tam můžete dost, v čem se dále rozvíjet a jak se posouvat

Partnerské vztahy

Vzájemným porovnáním dvou partnerů zjistíme jejich vhodnost pro vztah a vzájemnou kompatibilitu, zjistíme funkčnost a perspektivu vztahu

Předpoklady studia, jazyky

Jakou školu vybrat, co studovat, jak se učit jazyky, jaké metody jsou nejúčinnější? To vše zjistíte jediným komplexním testem.

Všechny funkce Worktestu

Tým zkušených psychodiagnostiků

Kdo za tím vším stojí

Jsme tým odborníků s různým zaměřením a bohatými zkušenostmi. Všechny nás spojuje psychologie. Společně se snažíme sjednotit naše schopnosti, znalosti a dovednosti do vývoje automatizovaného softwaru psychodiagnostiky Worktest. Díky tomu vám systém umožňuje provádět komplexní psychometrické hodnocení jedinců i týmu a vše navzájem porovnávat a vyhodnocovat v čase, za účelem získání relevantních dat. Systém psychometriky umožňuje pracovat ve full on-line prostředí 24 hodin denně/ 360 dní v roce v zabezpečeném administrativním rozhraní každého klienta.

Psychodiagnostika a její nástroje umožní naplno využít potenciál zaměstnanců, řídit výkon, optimalizovat fluktuaci a naplňovat cíle firmy.

Náš tým Eva Urbanová

Domluvte si s námi schůzku

Máte složitější případ, který se lépe pochopí osobně? Jste firma, která má představu, co potřebuje a chcete se domluvit na podmínkách spolupráce?

Zavolejte nám 777 022 543

ed@worktest.cz

zpět