Zapomněl(-a) jste heslo?

test - nové stránky

Máte kvalitní firmu?

Kvalitní firmu tvoří kvalitní lidé

Lidské zdroje jsou poslední dobou nejskloňovanějším dotazem. Protože firma je jen tak kvalitní jako jsou kvalitní její zaměstnanci. Lidí je totiž mnoho a každý má různé zkušenosti. Jak vybrat toho správného člověka, který bude přinášet firmě užitek? Jak moc ho můžete zatížit při snaze plnit firemní cíle? Bude se hodit do již zaběhlého týmu a vytvoří společnou pracovní pohodu?

Na základě psychodiagnostických testů Worktest jsme schopni zjistit vlastnosti stávajících zaměstnanců a porovnat je s nově příchozím. Také umíme identifikovat potřeby firmy a na jejich základě doporučit, jak pracovat se zaměstnanci.

Vyzkoušet Worktest

 

Řešíme nábor lidí

Vyberte si profitujícího pracovníka

Odpovědělo vám na inzerát více uchazečů a řešíte, který bude pro firmu nejlepší? Nechte je udělat test a vše zjistíte.

O službě

 

Potřebujeme motivovat zaměstnance

Zvyšte produktivitu týmu

Straší vás deadliny a potřebujete zabrat nebo se vám zdá, že by mohli zaměstnanci pracovat lépe než do teď?

O službě

 
 
 
Nechte si poradit, nejste v tom sami.

Chceme kompletně zlepšit profil firmy

Firmě se nedaří úplně tak, jak by jste si představovali a hledáte, kudy z krize ven? Detailně prověříme, jak fungují vaši zaměstnanci. Jsou přetížení a nepodávají žádané výkony nebo jsou jen špatně motivovaní? Máte obsazené pozice lidmi, kteří se na ní vůbec nehodí? Panuje neklid ve vašem týmu a snižuje se tím efektivita firmy?

Vše, co je potřeba udělat, je nechat udělat vaše zaměstnance psychodiagnostické testy, které jsou online a můžete je udělat odkukoliv. My výsledky porovnáme a řekneme vám, zda problém firmy je v zaměstnancích nebo zda je potřeba hledat jinde.

Všechny funkce Worktestu

 

Co všechno umí Worktest měřit

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer natoque mattis Duis dui dolor. Ac ridiculus at ante Curabitur sollicitudin ipsum quis Quisque dolor mauris.

Vhodnost na pracovní pozice

Nabíráte nové zaměstnance děláte Assessment centra nebo děláte změny v týmu? Zjistěte, zda se daná osoba hodí na vámi vybranou pozici.

Pracovní výkon, agilita, motivace

Zjistěte výkon, angažovanost, agilitu a motivaci k pracovnímu výkonu. Můžete lépe využít potenciál zaměstnanců a pracovat s benefity.

Limity výkonu

Každý má své limity a rizikové faktory, jen na jiné úrovni. Testem zjistíte, jak moc můžete osobu zatěžovat před tím, než dojde k pracovnímu vyhoření.

Psychika zátěž

Psychická zátěž, stres, ztráta motivace, frustrace a vyhoření tomu vše se dá předcházet, test vám ukáže, kdo na co trpí.

Morální hodnoty

Sdílení firemních cílů a hodnot je klíčovým faktorem dlouhodobé perspektivy jedince ve firme. Testem zjistíte, do jaké míry se můžete na své zaměstnance spolehnout.

Myšlení a praktické IQ

Koncentrace pozornosti je klíčová vlastnost, která umí předpovědět, zda má jedinec orientaci na výsledky či trpí prokrastinací.

 

Všechny funkce Worktestu

Tým zkušených psychodiagnostiků

Kdo za tím vším stojí

Jsme tým odborníků s různým zaměřením a bohatými zkušenostmi. Všechny nás spojuje psychologie. Společně se snažíme sjednotit naše schopnosti, znalosti a dovednosti do vývoje automatizovaného softwaru psychodiagnostiky Worktest. Díky tomu vám systém umožňuje provádět komplexní psychometrické hodnocení jedinců i týmu a vše navzájem porovnávat a vyhodnocovat v čase, za účelem získání relevantních dat. Systém psychometriky umožňuje pracovat ve full on-line prostředí 24 hodin denně/ 360 dní v roce v zabezpečeném administrativním rozhraní každého klienta.

Psychodiagnostika a její nástroje umožní naplno využít potenciál zaměstnanců, řídit výkon, optimalizovat fluktuaci a naplňovat cíle firmy.

Náš tým Eva Urbanová

 
 

Domluvte si s námi schůzku

Máte složitější případ, který se lépe pochopí osobně? Jste firma, která má představu, co potřebuje a chcete se domluvit na podmínkách spolupráce?

Zavolejte nám 777 022 543

ed@worktest.cz

 
zpět