Zapomněl(-a) jste heslo?

Výběrové řízení IV.

Frekventované rizikové faktory chování

  • Naučíte se na základě projektivních metod hodnotit jednotlivé typy rizikového chování kandidátů. Důraz je kladen na soubor vybraných rizikových faktorů, které pracovník náboru a výběru během procesu pohovoru s kandidátem řeší. Budete umět sestavovat projektivní otázky a modelové situace na výše uvedené rizikové chování, účinně detekovat a odhalovat rizikové chování i bez psychodiagnostiky, vyhodnocovat rizikové chování v praxi a měřit jeho účinky již v procesu náboru a výběru.
  • 6 frekventovaných rizikových faktorů chování – zpronevěra informací, klientelismus, ovlivnitelnost, braní úplatků, spekulace, bagatelizování.
  • Výsledky stavíme na reálných datech a několika-letém vývoji s důkladným testováním
  • Nevyužíváme dotazníkové praktiky, která je zdlouhavá a velmi nepřesná
  • Náš test zvládnete udělat do 30 minut a dozvíte se až 75 kritérií o své osobnosti
  • Naše testy jsou rozdělené podle typologie testované osoby
  • Významné firmy staví své strategie na základě našich testů
Jak nakládáme s výsledky?

K vašim výsledkům má přístup jediná osoba, která se řídí lékařským tajemstvím. Testy otevírá pouze v případě, že potřebujete hlubší konzultaci nebo se při testu naskytl nějaký problém.

Jak pomáhá náš test?

Náš test pracuje v obrázcovém systému. Díky tomu zapojuje obě mozkové hemisféry a neumožňuje, aby jste u testu podváděli. Díky tomu zjistíte vypovídající hodnoty o své osobě.

Proč zvolit WORKtest?

Worktest je především vyvíjen pro profesionály, kteří ho využívají jako nástroj pro zvýšení kvality podniku nebo jako pomoc při výběru nového týmu. My jsme se rozhodli nabídnout naše testy i široké veřejnosti. Kde jinde najdete psychotesty, které si profíci nemohou vynachválit?

Výsledky online

Výsledky online

Na nic nečekáte, vaše výsledky se dozvíte ihned po vyplnění testu. Vyhodnocení provádí počítač, což eliminuje chybu a umožňuje zaslat výsledky v kterýkoliv den i čas.

Bezpečnost testu

Bezpečnost testu

Velmi dbáme na bezpečnost vašich osobních dat. Celý test probíhá v zabezpečeném prostředí a ukládá se do úložiště, kam máte přístup jen vy.

zpět