Zapomněl(-a) jste heslo?

Limity chovaní – dítě

(Výstup je vhodný pro předškoláky a žáky základních škol, výchovně poradce)

Limity chovaní zobrazují určitý druh omezení, která se vztahují k poruchám vývoje jedince (dítěte) a jsou v mnoha případech dočasná, proto jim věnujeme náležitou pozornost. Příčin vzniku poruch může být více. Může se jednat o dědičnost, nepříznivý nitroděložní vývoj, porodní a poporodní komplikace, nepříznivý vývoj dítěte do jednoho roku, nedostatek potřebných podnětů pro včasný vývoj řeči a dovedností a podobně.

Zakoupením testu získáte komplexní informaci o:

 • Zjistíte dispozice jedince k vývojovým poruchám
 • Poruchy *dys* (dysforie, dyslexie, dysgrafie, dysortografie, dyspraxie)
 • Porucha sourozenecké rivality, sebepoškozování
 • Inklinace k závislostem, únavě, lhaní, náladovosti, konfliktnosti a další viz. Výstup
550,00

Proč tento výstup doporučujeme?

Výstupem rodiče či výchovný poradce získá pohled na faktory vývojových poruch a faktory omezující kvalitu života dítěte. Vývojové poruchy a návaznosti se posuzují v celé šíři. Nelze je brát striktně (jako dogma), ale musí se vyhodnotit v širším kontextu. Včasným rozpoznáním inklinace k poruchám, lze velmi účinně předejít pozdějším problémům. S naším testem budete rovnou vědět čemu věnovat pozornost včas. Test vám nabízí psychodiagnostiku osobnosti na základě, které lze dále s dítětem pracovat. Vyplnění testu vám zabere do 15 minut a vaše výsledky máte k dispozici okamžitě. Projektivní test je postaven na odborných psychologických metodách a neumožňuje stylizaci a vylepšování se (dotazníkové testy, ano). Test vám ukáže věci takové, jaké jsou, a právě v tom se odlišujeme. Výstup se zaměřuje na ty nejpodstatnější faktory vývojových poruch, včetně okolních projevů chování. S výstupem budete vědět, jak nadále s dítětem pracovat.

Co dělat s výsledky testu?

 • Kompletní výstup si můžete vygenerovat po absolvování testu ve Vašem uživatelském rozhraní do PDF nebo si jej prohlížet
 • Výstup obsahuje dvě části – grafickou a popisovou. Prvně se dávejte na grafickou část, kde vás k snadnému pochopení výsledku navádí barevná škála (šedá-žlutá), podle intenzity jednotlivých kriterií
 • Celkové skóre ukazuje míru k populační normě.
 • Vhodným doplňkem je výstup motivace dítěte a dorostu, kterým zjistíte, co studenta motivuje k výkonu či aktivitám
 • Doporučujeme konzultaci s naším poradcem/psychologem

Komplexní výstup pro klienta obsahuje dvě části hodnoticích kritérií - grafickou a popisovou. Z důvodu ochrany dat prezentujeme pouze ukázku grafické části. Kompletní výstup si vygenerujete po absolvování testu ve Vašem uživatelském rozhraní včetně možnosti exportu do formátu PDF.

Související moduly

Ukázka grafické části výstupu testu v PDF

Limity chovaní – dítě
Limity chovaní – dítě
 • Výsledky stavíme na reálných datech a několika-letém vývoji s důkladným testováním
 • Nevyužíváme dotazníkové praktiky, která je zdlouhavá a velmi nepřesná
 • Náš test zvládnete udělat do 30 minut a dozvíte se až 75 kritérií o své osobnosti
 • Naše testy jsou rozdělené podle typologie testované osoby
 • Významné firmy staví své strategie na základě našich testů
Jak nakládáme s výsledky?

K vašim výsledkům má přístup jediná osoba, která se řídí lékařským tajemstvím. Testy otevírá pouze v případě, že potřebujete hlubší konzultaci nebo se při testu naskytl nějaký problém.

Jak pomáhá náš test?

Náš test pracuje v obrázcovém systému. Díky tomu zapojuje obě mozkové hemisféry a neumožňuje, aby jste u testu podváděli. Díky tomu zjistíte vypovídající hodnoty o své osobě.

Proč zvolit WORKtest?

Worktest je především vyvíjen pro profesionály, kteří ho využívají jako nástroj pro zvýšení kvality podniku nebo jako pomoc při výběru nového týmu. My jsme se rozhodli nabídnout naše testy i široké veřejnosti. Kde jinde najdete psychotesty, které si profíci nemohou vynachválit?

Výsledky online

Výsledky online

Na nic nečekáte, vaše výsledky se dozvíte ihned po vyplnění testu. Vyhodnocení provádí počítač, což eliminuje chybu a umožňuje zaslat výsledky v kterýkoliv den i čas.

Bezpečnost testu

Bezpečnost testu

Velmi dbáme na bezpečnost vašich osobních dat. Celý test probíhá v zabezpečeném prostředí a ukládá se do úložiště, kam máte přístup jen vy.

zpět