Zapomněl(-a) jste heslo?

AAA AUTO a.s., Training and Development Manager

WORKtest® se postupem času stal běžnou součástí náborového procesu u vytypovaných pozic, kde nám záleží na hlubším poznání morálních a rizikových tendencí našich kandidátů, které i běžně realizovaným assessment centrem nejsme schopni odhalit.

Informace z WORKtestu® nám pomáhají právě ve zmiňovaných AC se na tyto skutečnosti zaměřit a vhodnými otázkami si jejich přítomnost ověřit. Z hlediska dlouhodobé zkušenosti můžeme z výsledků naší praxe potvrdit, že to co identifikuje systém WORKtest® se dříve či později potvrdí. Psychodiagnostický systém využíváme již několik let. Jsme spokojeni a chystáme se jeho další části dokupovat. Používáme ho od roku 2009 a do budoucna budeme v tom pokračovat. Rádi bychom využívali audit pracovních pozic a více zapracovali výstupy do rozvojových plánů a koučování. Naše firma expanduje do dalších zemí Evropy, a proto využíváme jazykové mutace AJ a RJ, které systém nabízí.

Tuto diagnostiku ráda doporučuji právě díky výše uvedeným výhodám, které nám systém přináší. Ještě bych zdůraznila fakt, že diagnostika WORKtest® neklade přehnané nároky na psychologické vzdělání, je dobře uchopitelná a naše HR konzultantky se naučily se systémem pracovat rychle. Rychlost vyhodnocování kandidáta, přehlednost a komplexnost jsou pro naše náborářky důležitá kritéria, proto si systém velice oblíbily.

U firem a HR manažerů, které tuto diagnostiku neznají, může být v počáteční fázi nedůvěra a mohou si klást otázku: „Jak je možné z těchto obrazců tolik věcí a informací o člověku zjistit?“ Tuto otázku jsme si kladli také, ale v praxi se nám ukázalo, a hodnocení manažeři nám i potvrdili, že se výsledky shodují s realitou. Jedná se o systém projektivní metody. Společnost má zpracované nejrůznější studie a výzkumy, které dokazují její přesnost a objektivitu. Není systém diagnostiky, který by dokázal tolik, co WORKtest®. Tento systém se nám nejvíce osvědčil.

zpět