Online psychotesty pro firmy, manažery a HR

Dosahujte lepších výkonů přirozenou cestou a udržte si kvalitní tým

Vybíráte a řídíte tým lidí? Worktest je agilní psychodiagnostika, poskytne vám komplexní výstupy i benchmarking, kterým si jednoduše porovnáte a vyselektujete všechny výsledky hodnocení, které potřebujete, normy populace, 360 stupňovou zpětnou vazbu  hodnocení a podobně.

dna firmy
recruitment
assessment

Co WORKtestem zjistíte?

Online psychotesty
Online psychotesty

Všechny výstupy WORKtestu na jednom místě

#1 Nejoblíbenější výstup mezi firmami, manažery a HR = jednostránková komplexita

Jak můžete psychodiagnostiku využít, co všechno zjistíte?

Proč si vybrat WORKtest pro efektivní řízení lidí, nábor či výběr?

Worktest se nezaměřuje pouze na diagnostikování, je určen pro další práci s daty a výsledky. Výstupy lze použít pro všechny procesy HR, při práci s lidskými zdroji, od selekce kandidátů, náboru a výběru zaměstnanců, přes adaptační proces, rozvoj a vzdělávání, řízení talentů, zastupitelnost či nástupnictví.

Šetří čas při práci i peníze

WORKtest poskytuje vysoce kompaktní výstupy, kdy se vše se generuje z jednoho kompletního testu, oproti dotazníkovým šetřením má uživatel vše na jednom místě, vše z jednoho testu, vzájemně propojené korelované, čímž je zaručena vysoká míra přesnosti, objektivity a spolehlivosti.

Výsledky do 25 minut

Celý test klienta v žádné míře nezatěžuje, čas na zpracování testů pro oblast lidských zdrojů je do 25 minut, tím je zaručena vysoká míra koncentrace testovaného a nemožnost stylizace na vědomé úrovni. Výsledky jsou ihned po ukončení testu v administraci včetně možnosti porovnávání všech výsledných dat.

Odhalí potenciál jedince

Jeho způsoby chování, výkon a kontraproduktivní chování ještě dříve, než nastoupí do firmy. Systém umožňuje měření hodnot v čase a odhalit případná rizika v průběhu zkušební doby či adaptačním procesu.

Inovativní HR nástroj

WORKtest umožní sestavovat vlastní kompetenční modely či pracovní pozice, tvořit vlastní popisy pracovních pozic, pracovat s benchmarkem dat na základní i pokročilé úrovni. Z jednoto testu měří 300 unikátních kritérií pro firemní praxi.

Co s výsledky testu?

WORKtest poskytuje vysoce kompaktní výstupy, kdy se vše se generuje z jednoho testu, oproti dotazníkovým šetřením má uživatel vše na jednom místě, vzájemně propojené, korelované, čímž je zaručena vysoká míra přesnosti, objektivity a spolehlivosti výsledků.

Worktest se nezaměřuje pouze na diagnostikování, ale zejména je určen pr další práci s daty a výsledky. Výstupy lze použít pro všechny procesy při práci s lidskými zdroji, od náboru a výběru, přes adaptační proces, rozvoj osobnosti, řízení talentů, zastupitelnost, nástupnictví a další …

Proč si Worktest koupit?

Inovativní HR nástroj 21.století

MÁTE ZÁJEM VYZKOUŠET NÁŠ SOFTWARE PSYCHODIAGNOSTIKY?

KONTAKTUJTE NÁS

Edit Content

Vhodné pro větší a velké firmy, které aktivně řídí a vzdělávají lidi ve firmě, optimalizují fluktuaci, řídí talenty a nástupnictví do klíčových pozic, aktivně využívají procesy náboru a výběru zaměstnanců a chtějí strategicky pracovat s výstupními daty. 

Paušální platba za užívání systému množstevní slevy a bonusy

Edit Content

Vhodné pro malé, menší a střední firmy, které se zaměřují na potenciál lidí ve firmě, optimalizují fluktuaci, vzdělávají talenty, vybírají klíčové pozice či své obchodní partnery. Poskytujeme i jednotlivé diagnostiky, bez balíčků.

Platba na jednotlivé reporty a služby, množstevní slevy a bonusy. Staňte se naším partnerem a získejte jeho výhody.

Diagnostika WORKtest je silnou zbraní firem