🔥 Testy pro veřejnost – dospělí, studenti, žáci, podnikatele, partnerské vztahy

Online psychotesty pro personální agentury

Vyberte ty správné lidi na správná místa

Chcete poznat pravou tvář kandidáta či zaměstnance? Pak se můžete plně spolehnout na diagnostiku WORKtest, test pracuje na podvědomé úrovni, neumožňuje stylizaci, a proto uvidíte skutečnou realitu.

dna firmy
recruitment
assessment

Vybíráte zaměstnance do firem a poskytujete garance kvalitního výběru? Pak se spoléhejte na objektivní data.

WORKtest je moderní online psychodiagnostika, určená i pro personální agentury. Byla vyvíjená pro firemní praxi, management a HR. Eliminuje stylizaci, poskytuje validní data o kandidátovi, včetně rizikových faktorů, které nemáte šanci dotazníkem ani pohovorem rozpoznat. Worktest pracuje s generacemi typu X, Y, Z.

„Vidět do karet, znamená vědět víc a být napřed“

Naším propracovaným systémem diagnostiky ihned zjistíte pohled do tří klíčových oblastí nutných pro kvalitní výběr kandidáta

Kompetenční model vám ukáže 3 úhly pohledů na kandidáta

Psychotesty

Všechny výstupy na jednom místě

Co s výsledky testu?

      1. WORKtest poskytuje vysoce kompaktní výstupy, kdy se vše se generuje z jednoho testu, oproti dotazníkovým šetřením má uživatel vše na jednom místě, vzájemně propojené, korelované, čímž je zaručena vysoká míra přesnosti, objektivity a spolehlivosti výsledků.
      2. Benchmarking je určen pro další práci s daty a výsledky. Benchmarking dat umožní porovnat kandidáty podle kvality výkonu, rizikových faktorů či vhodnosti na pracovní pozici.
      3. Diagnostika poskytuje metody vzdělávání rozvoje, které kandidáta doprovází k vašemu klientovi. Investice do vzdělávání a rozvoje jsou na základě změřeného potenciálu a potřeb. WORKtest vám změří potenciál kandidáta před nástupem do firmy, po zkušební době či po vzdělávání a ukáže  vám jeho dosažený progres. 

#1 Nejoblíbenější výstup mezi personálními agenturami

Co vám kompetenční model odhalí ?

V čem má KM nejvyšší váhu?

Psychotesty

Pozice, Výkon, Rizika

Jak pracuje psychodiagnostika?

Proč si vybrat diagnostiku pro výběr kandidátů?

Worktest je nezaměnitelný, test nelze stylizovat, má validní výsledky, přináší práci s objektivními daty a výsledky. Výstupy lze použít pro všechny procesy výběrového řízení, selekce kandidátů, nábory, výběry, headhunting, adaptační proces, rozvoj osobnosti, řízení talentů, zastupitelnost, nástupnictví a další.

Šetří čas při práci i peníze

WORKtest poskytuje vysoce kompaktní výstupy, kdy se vše se generuje z jednoho kompletního testu, oproti dotazníkovým šetřením má uživatel vše na jednom místě, vše z jednoho testu, vzájemně propojené korelované, čímž je zaručena vysoká míra přesnosti, objektivity a spolehlivosti.

Výsledky do 25 minut

Celý test klienta v žádné míře nezatěžuje, čas na zpracování testů pro oblast lidských zdrojů je do 25 minut, tím je zaručena vysoká míra koncentrace testovaného a nemožnost stylizace na vědomé úrovni. Výsledky jsou ihned po ukončení testu v administraci včetně možnosti porovnávání všech výsledných dat.

Odhalí potenciál jedince

Jeho způsoby chování, výkon a kontraproduktivní chování ještě dříve, než nastoupí do firmy. Systém umožňuje měření hodnot v čase a odhalit případná rizika v průběhu zkušební doby či adaptačním procesu.

Inovativní HR nástroj

WORKtest umožní sestavovat vlastní kompetenční modely či pracovní pozice, tvořit vlastní popisy pracovních pozic, pracovat s benchmarkem dat na základní i pokročilé úrovni. Z jednoto testu měří 300 unikátních kritérií pro firemní praxi.

Proč si Worktest koupit?

Inovativní HR nástroj 21.století

MÁTE ZÁJEM VYZKOUŠET NÁŠ SOFTWARE PSYCHODIAGNOSTIKY?

KONTAKTUJTE NÁS

Všechny výstupy na jednom místě

WORKtest je silnou zbraní velkých firem

Česká verze

English version

Русская версия