🔥 Testy pro veřejnost – dospělí, studenti, žáci, podnikatele, partnerské vztahy

S kým se potkáte

Jsme odborníci na lidské zdroje, on-line psychodiagnostiku a benchmark dat a výběrová řízení.

Poradíme vám, jak objektivně  a bezpečně, bez stylizace odhalit potenciál vašich zaměstnanců. 

Nabízíme vám lety prověřenou, validovanou psychodiagnostiku nové generace  primárně určenou pro majitele firem,  HR, výběrové řízení, adaptační proces, snižování fluktuace, řízení talentů, nástupnictví, outplacement, rozvoj a vzdělávání. 

Softwarový nástroj psychodiagnostiky se zaměřuje i na firemní hodnoty, firemní kulturu, DNA firem,  integritu či rizikové faktory chování zaměstnanců odpovídající současným trendům.

Víme, že lidi jsou  tím, čím firmu dělají výjimečnou a konkurenceschopnou.

recruitment
assessment

Online psychodiagnostika, metodika, vývoj, DNA, Analýzy pro HR a týmy

Eva Urbanová worktest CEO

Mgr. Eva Urbanová a její tým

Mám 25 let praxi v oboru lidských zdrojů a jsem autorkou online psychodiagnostického software WORKtest. Nástroj efektivně spojuje pracovní psychodiagnostiku se vzděláváním a rozvojem lidí, měří a poměřuje potenciál zaměstnanců. Benchmarking porovnává a vyhodnocuje všechna data systému.

V roce 1996, kdy jsem začínala s lidskými zdroji a poskytovala jsem poradenství a výběry zaměstnanců do firem jsem si položila 5 základních otázek, na které jsem hledala odpovědi. Dotazníky mi nedávali takové výsledky, abych mohla maximálně garantovat výběr nejlepších kandidátů pro firem. Výsledkem je WORKtest, komplexní vysoce agilní diagnostika, která předčila svým rozsahem a užitkem dotazníkové šetření a mnohé testy. Našimi klienty je označován jako CT lidských zdrojů.

5 otázek mě dovedlo k řešení pro všechny z vás, kteří hledáte spolehlivý nástroj, který vám usnadní práci s lidskými zdroji.zaměstnanců

„V té době se hojně začínaly používat dotazníkové formy i pro pracovní oblast, avšak chyběl nástroj, který by poskytoval komplexní informace. Tím pádem vzniklo řešení jít vývojem takové psychodiagnostiky, která by eliminovala stylizaci a poskytovala maximálně objektivní data bez zkreslení. Takovým řešením byl vývoj projektivní metody do softwarového nástroje, který na trhu nebyl. Tímto milníkem se začala psát éra vývoje online psychodiagnostiky WORKtest.

On-line psychodiagnostika, Benchmarking, DNA, Analýzy pro týmy a HR

Česká verze

English version

Русская версия