🔥 Testy pro veřejnost – dospělí, studenti, žáci, podnikatele, partnerské vztahy

Ceník psychodiagnostiky pro firmy

Klikni na rozcestník

Ceník psychodiagnostiky pro firmy je přizpůsobený větším firmám ve formě pronájmu. Menší a střední firmy nebo jednotlivci využívají spíše variantu kreditů. V případě dotazů se na nás obraťte, rádi vám poradíme s výběrem.

recruitment
kouč a assessment
Upravit obsah

Pro větší a rozvíjející se firmy, které aktivně řídí a investují do rozvoje svých zaměstnanců, optimalizují fluktuaci a strategicky pracují s lidskými zdroji, aktivně řídí a vzdělávají lidi ve firmě, optimalizují fluktuaci, řídí talenty a nástupnictví do klíčových pozic, aktivně využívají procesy náboru a výběru zaměstnanců a chtějí  pracovat s výstupními daty Benchmarkingu. 

Naše cenová nabídka zahrnuje výhodné množstevní slevy a bonusy. Investujte do budoucnosti vaší organizace s paušální platbou za užívání systému.

Cenová nabídka je flexibilní a závisí na počtu objednaných osob | až 70 % slevy | užitečné funkce benchmarku | cross,  recruitment a development | i-recruitment| editace kompetenčních modelů atd.

Upravit obsah

Prospěšné pro jednotlivce, malé, střední a menší firmy, mentory, lektory a kouče, které se soustředí na rozvoj potenciálu svých zaměstnanců, snižují fluktuaci, rozvíjejí talenty a hledají klíčové pozice pro své obchodní partnery. Nabízíme také jednotlivé diagnostické služby, bez nutnosti balíčků.

U nás platíte pouze za reporty a služby, a to s výhodnými množstevními slevami a bonusy. Přidejte se k naší síti partnerů a získejte exkluzivní výhody.

  • Cena za jedno hodnotící kritérium je 125 ,- Kč bez DPH.
  • Klient si může sestavit libovolný počet kritérií do svého výstupu a tyto si editovat.

10 důvodů proč si vybrat diagnostiku WORKtest

worktest online psychodiagnostika

KOMPLEXNOST ŘEŠENÍ

"Vše na jednom místě z jednoho testu, vše vzájemně korelující a provázané"

Genialita je v jednoduchosti systému a řešení

MÁTE ZÁJEM VYZKOUŠET NÁŠ SOFTWARE PSYCHODIAGNOSTIKY?

KONTAKTUJTE NÁS

Jak můžete psychodiagnostiku využít, co všechno zjistíte?

Proč si vybrat WORKtest pro efektivní řízení lidí, nábor či výběr?

Worktest se nezaměřuje pouze na diagnostikování, je určen pro další práci s daty a výsledky. Výstupy lze použít pro všechny procesy HR, při práci s lidskými zdroji, od selekce kandidátů, náboru a výběru zaměstnanců, přes adaptační proces, rozvoj a vzdělávání, řízení talentů, zastupitelnost či nástupnictví.

Šetří čas při práci i peníze

WORKtest poskytuje vysoce kompaktní výstupy, kdy se vše se generuje z jednoho kompletního testu, oproti dotazníkovým šetřením má uživatel vše na jednom místě, vše z jednoho testu, vzájemně propojené korelované, čímž je zaručena vysoká míra přesnosti, objektivity a spolehlivosti.

Výsledky do 25 minut

Celý test klienta v žádné míře nezatěžuje, čas na zpracování testů pro oblast lidských zdrojů je do 25 minut, tím je zaručena vysoká míra koncentrace testovaného a nemožnost stylizace na vědomé úrovni. Výsledky jsou ihned po ukončení testu v administraci včetně možnosti porovnávání všech výsledných dat.

Odhalí potenciál jedince

Jeho způsoby chování, výkon a kontraproduktivní chování ještě dříve, než nastoupí do firmy. Systém umožňuje měření hodnot v čase a odhalit případná rizika v průběhu zkušební doby či adaptačním procesu.

Inovativní HR nástroj

WORKtest umožní sestavovat vlastní kompetenční modely či pracovní pozice, tvořit vlastní popisy pracovních pozic, pracovat s benchmarkem dat na základní i pokročilé úrovni. Z jednoto testu měří 300 unikátních kritérií pro firemní praxi.

Assessment diagnostika WORKtest je silnou zbraní firem

workshop basic

Česká verze

English version

Русская версия