🔥 Testy pro veřejnost – dospělí, studenti, žáci, podnikatele, partnerské vztahy

Vývoj a výzkum WORKtestu

Psychodiagnostika WORKtest od roku 1994 

Samotný vývoj metody se datuje od roku 1994 (první nápad) metodou tužka-papír. Od počátku svého vývoje byl test, později software implementován do firemní praxe, a tím maximálně přizpůsobován potřebám a požadavkům klientů a uživatelů. Peopletest je z díly Worktest a je určen pro širokou veřejnost.

V průběhu celého vývoje psychometriky WORKtest, byly a jsou prováděny nejrůznější studie pro standardizaci metody WORKtest.

Naše cesta z počátečního konceptu až k dnešnímu komplexnímu nástroji byla plná výzkumu a zdokonalování a pořád nekončí, neb reagujeme a čelíme novým výzvám digitalizace a elektomobility.

Byli jsem první v roce 2004, kdo spustil komplexní psychometriku pro HR s výsledky ihned v reálém čase a benchmarkingem dat pero strategické cíle.

Jsme hrdí na to, že WORKtest  byl a je vyvíjen pro HR a české prostředí a je výsledkem neustálého vývoje a pozitivních změn, které jsme přinášeli a nadále přinášíme na základě reálných potřeb klientů.

Naše práce na výzkumu nekončí a stále se snažíme zdokonalovat a přinášet nové poznatky do oblasti psychodiagnostiky.

Udržujeme si otevřenou mysl a pokračujeme ve spolupráci s odborníky z různých oborů, abychom byli stále na špičce vývoje.

Děkujeme vám za vaši podporu a důvěru, kterou nám prokazujete, a těšíme se na další společnou cestu zkoumání a objevování nových možností, které WORKtest přináší do světa lidských zdrojů. 

Cílem WORKtestu a naší práce je odhalovat potenciál jedince a naplňovat jeho vize a cíle, jak v profesním, tak i osobním životě. Vrtule v našem logu vyjadřuje tuto podstatu.

recruitment
kouč a assessment
Worktest vyvoj

Vývoj psychodiagnostiky pro Vaše potřeby

WORKtest®  svým vývojem a výzkumem v průběhu posledních 30 let dosáhl jedinečných výsledků, které ho staví nad klasická dotazníková šetření. Naše metoda pracuje na podvědomé úrovni, eliminuje stylizaci a poskytuje nezkrášlené a objektivní výsledky testu. Z této dílny je i Peopletest, který je určen pro širokou veřejnost.

Za tímto inovativním nástrojem stojí tým zkušených vývojářů a odborníků, kteří mají bohaté praktické zkušenosti v oblasti psychodiagnostiky. Díky tomu jsme byli schopni důkladně porovnat různé psychodiagnostické postupy a metody a odpovědět na otázku, v čem je WORKtest® opravdu unikátní a nezaměnitelný.

Na trhu dosud neexistoval podobný komplexní systém psychometriky, což činí WORKtest nástrojem nové generace. Ne nadarmo je označován klienty jako CT lidských zdrojů. Důvěryhodnost a přesnost naší metody byla prokázána mnoha studiemi, které dosahují přesného skóre nad 85-92 %. Vaše cesta k lepšímu výběru a efektivnějšímu rozvoji pracovních sil začíná právě zde s WORKtest.

Dotazníky a testy omezují svou působnost na vědomou úroveň, zatímco WORKtest® se soustředí na podvědomou úroveň.

Toto základní rozlišení nese významný dopad na přesnost, rozsah a objektivitu našeho testu. Co je ještě zajímavější, WORKtest® dokáže zohledňovat změny v chování napříč generacemi X, Y a Z, což ho činí unikátním nástrojem pro rychle se měnící pracovní prostředí.

Klíčové vlastnosti diagnostiky WORKtest

WORKtest je testovací nástroj, který významně vystupuje z řady díky svému zaměření na podvědomou úroveň. Tento aspekt představuje klíčový rozdíl, který ovlivňuje přesnost, rozsah a objektivitu našich výsledků. WORKtest nejenom že testuje, ale také reflektuje změny v chování napříč generacemi X, Y a Z.

WORKtest představuje revoluční přístup k diagnostice a hodnocení a je připraven pomoci vám lépe porozumět lidem a jejich potenciálu v pracovním prostředí."

WORKtest je silnou zbraní velkých firem

MÁTE ZÁJEM VYZKOUŠET NÁŠ SOFTWARE PSYCHODIAGNOSTIKY?

KONTAKTUJTE NÁS JEŠTĚ DNES!

Česká verze

English version

Русская версия