🔥 Testy pro veřejnost – dospělí, studenti, žáci, podnikatele, partnerské vztahy

BW TaLKS s.r.o.,

recruitment
kouč a assessment
Na diagnostiku WORKtest nedám dopustit. Dlouho jsem hledala pro naše klienty jednoduchý, flexibilní a spolehlivě vypovídající nástroj, který by byl využitelný a čitelný nejen pro odborníky z oblasti HR a L&D, ale také pro koncové uživatele – manažery, jednotlivce, kterým se tak dostane do ruky jejich „osobní mapa“ k dalšímu rozvoji.
 Oceňuji velmi profesionalitu týmu pod vedením  Mgr. Evy Urbanové – pružně reagují na situaci a náladu ve společnosti a mj. zařadili do parametrů tzv. BORRED SYNDROM, syndrom znudění. Můžeme tedy sledovat a měřit nikoliv jen syndrom únavy a vyhoření, ale i současný trend „borec syndrom“ se kterými se v této době firmy potýkají.
Testy využíváme mj. v rámci development a assessment center, doporučuji je s úspěchem personalistům – využívají je často při přijímání lidí, při povyšování, při rozhodování mezi více kandidáty. Miluji funkcionalitu, kdy si snadno srovnáte „člověka“ před x lety a dnes – a už jsme i zjistili, díky výsledkům testů, že dotyčný nejen že není připraven na povýšení, ale je naopak na cestě z firmy.
Testy jsou rychlé, klienta nezatěžují a díky tomu, že pracují s naším podvědomím, velmi přesné a „nezfalšovatelné“.  Test WORKtest nás ukazuje realitu. Pochopitelně velkou částí úspěchu je umět je správně přečíst, což firma zajišťuje důkladným zaškolením. 
Testy jsem s použila mj. při rozvojových programech ve společnostem VoZP, Accolade, Česká spořitelna. Výstupy, resp.jejich přesnost nás všechny překvapily v tom nejlepším slova smyslu a výrazně pomohly účastníkům k dalšímu nasměrování jejich sebe-rozvojových aktivit a mně k cílenějšímu obsahu vzdělávacímu programu. Testem jsem zjistila konkrétní rozvojové potřeby manažerů i skupiny, což mi usnadnilo práci na jejich rozvoji.

Zastoupena: Kateřinou Braithwaite
Kontakt na vyžádání

Česká verze

English version

Русская версия