🔥 Testy pro veřejnost – dospělí, studenti, žáci, podnikatele, partnerské vztahy

Dynamic Group, spol. s.r.o., ředitelka a jednatelka společnosti

recruitment
kouč a assessment

Díky komplexnosti systému WORKtest® (WT) se nám podařilo získat detailní informace o tom, do jaké míry mají naši zaměstnanci rozvinutý potenciál pro výkon dané pozice.

Naším cílem je nejen identifikovat míru způsobilosti a odpovědnosti pro danou pozici, ale také potřeby našich zaměstnanců, což nám vaše společnost, díky systému WORKtest nabízí. U uchazečů o zaměstnání se nám podařilo nejen eliminovat čas spojený s celým procesem výběrového řízení, ale hlavně najít vhodného zaměstnance.

Z průběhu celého procesu spolupráce je patrné, že profesionalita je pro vaši firmu pojem naprosto samozřejmý.

V čem je psychodiagnostika WT jiná, než dotazníkové metody, či testy, které jste měli možnost používat či vyzkoušet?

  • Rozdíly jsou markantní, zejména v rozsahu a způsobu užitku. WT je komplexní systém, kdy z jednoho testu máme klíčové informace a vidíme přínos kandidáta či zaměstnance z mnoha pohledů. Můžeme si sestavovat kompetenční modely dle potřeby a sledovat vývoj výkonu na základě vzdělávání, či rozvoje. Poznáme, kdo je a není perspektivní, rizikový, či bezpečný a jak dlouho nám ve firmě vydrží.
  • Nemusíme dělat spoustu testů a dotazníků za mnohem vyšší peníze, než je diagnostika WORktest, a stejně se takové informace o lidech nedozvíme.
  • Nesrovnatelně vysoká míra přesnosti oproti dotazníkům. Dotazníky jsou často jen působivé „omalovánky“, čtete dlouhé texty,  ale užitek nám přináší toto řešení diagnostiky, který šetří čas, peníze a stabilizuje nám lidi ve firmě. S výsledky pracujeme a naši lidé vědí, že si jich vážíme a že jsou kvalitní. Výsledky je přesvědčují, a to i v případě, když se ocitají v osobní krizi, tak se identifikují a pracují na sobě.
 
Ing. Kateřina Hrink, majitelka společnosti, kontakt na vyžádání.

Česká verze

English version

Русская версия