🔥 Testy pro veřejnost – dospělí, studenti, žáci, podnikatele, partnerské vztahy

ESA S.R.O., PERSONÁLNÍ ŘEDITELKA

recruitment
kouč a assessment

Diagnostiku WORKtest využíváme řadu let v rámci výběrových řízení i na manažerské pozice. Získáváme komplexní informace o výkonu, schopnostech a dovednostech kandidáta včetně rizikového chování. Vytváříme tak dobrý tým kvalitních lidí. Výhodou WORKtestu je rychlost vyplnění a zpracování výsledků psychologické diagnostiky.

Líbí se nám pružnost, kdy si pro každého jednotlivce můžeme vytvořit jiný kompetenční model podle potřeby jednotlivých pozic. Naše firma je zaměřená na výkon a čas jsou pro nás peníze. Proto doceňujeme to, že během velmi krátké doby, vlastně okamžitě, dostaneme komplexní informace o kandidátech nebo našich lidech. Pohotovost WORKtestu využíváme i pro testování řidičů, kde se dozvíme velmi klíčové a stěžejní informace a ušetříme mnoho času i financí. Testy jsou za dostupné ceny. 

Tuto diagnostiku doporučujeme všem, kteří chtějí znát skutečné profily uchazečů a nejen stylizované odpovědi na dotazníky. Doporučujeme jí všem, kdo chce snižovat fluktuaci a udržet si lidi, kvalitní lidi ve firmě.

Česká verze

English version

Русская версия