Česky

Přihlášení

Zapomněl(-a) jste heslo?

Future Recruitment, Recruitment Manager/Executive Head

Worktest používáme již od roku 2008 a ve srovnání s mnoha jinými psychodiagnostikami jsme s WORKTestem nadmíru spokojeni a můžeme jen doporučit!

Jde o skvělý, komplexní systém, díky kterému se nám daří identifikovat způsobilost, odpovědnost a zároveň i kompatibilitu uchazeče o zaměstnání na hledanou pozici a celý náborový proces tímto zefektivnit, dokonce i snížit fluktuaci díky správnému náboru.

Zároveň pomocí WORKtestu dokážeme u stávajících zaměstnanců identifikovat jejich potenciál a tím jim velmi cíleně pomoci v jejich růstu.

Cílem je nejen identifikace míry způsobilosti a odpovědnosti budoucího zaměstnance, ale také potřeby současných zaměstnanců, což nám právě WORKtest nabízí.

Worktest nám oproti konkurenčním metodám vyhovuje v následujícím:

Nejedná se o zdlouhavou dotazníkovou formu

  • Jednoduché a rychlé vyplnění, na které si najde čas každý uchazeč o zaměstnání nebo stávající zaměstnanec.
  • Vysoká míra přesnosti oproti dotazníkům.

Komplexita vycházející z jednoho testu

  • Komplexní systém, kdy z jednoho testu máme klíčové informace a rovnou dokážeme vidět přínos daného kandidáta ve velmi čtivém a srozumitelném formátu.
  • Díky WORKtestu poznáme perspektivního zaměstnance, můžeme vyhodnotit míru rizika i potenciál krátkodobého či dlouhodobého zaměstnance.

Možnost customizace přesně podle našich potřeb

  • Můžeme si nastavit vlastní kompetenční modely a hodnoty, které od našich budoucích, stávajících zaměstnanců potřebujeme a tím velmi cíleně zaměstnance hodnotit.
  • Můžeme sledovat jaký, a zda vůbec měla naplánovaná školení přínos a s danými hodnotami dále pracovat.

Ušetření financí

  • Jen jeden test, jedna částka oproti zdlouhavým dotazníkům, kdy kandidát vyplní několik dotazníků, vyplnění trvá mnohonásobně déle, částka je několikanásobně vyšší, výsledky jsou nepřesné a informace z těchto dotazníků nejsou zdaleka tak validní a detailní jako nabízí právě zmíněný WORKtest.

Neustálé zdokonalování a vývoj systému

  • Tým vývojářů WORKtest neustále zdokonaluje.

OBROVSKÝ DÍKY PATŘÍ CELÉMU TÝMU ZA SKVĚLÝ NÁSTROJ A ZA PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP A POMOC.

Za naši společnost a klienty, kteří na základě využití tohoto WT od nás získali vhodné kandidáty, mohu tento WT jen DOPORUČIT!.

Dokumenty ke stažení

Reference: Future Recruitment


zpět