🔥 Testy pro veřejnost – dospělí, studenti, žáci, podnikatele, partnerské vztahy

Ing. Helena Seifertová, ACC

"WORKtestu mi nabídl diagnostiku, která je rychlá a efektivní."

recruitment
kouč a assessment

WORKtest mě okamžitě zaujal. Do té doby jsem se setkala pouze s dotazníkovou formou psychologické diagnostiky, která pro mě byla zdlouhavá. WORKtest mi najednou nabídl diagnostiku, která je rychlá a efektivní. Jde nejen do mého vědomí, ale i podvědomí. 

Výstupem jsem získala celkový pohled na sebe, jako osobnost. Získala jsem přehled o tom, jak nakládám s energií, jaké jsou mé silné stránky, co mohu rozvíjet a jakým způsobem je to pro mě nejefektivnější. 

Výsledky jsou velmi lehce čitelné. Jsou v grafické i popisné formě. Zároveň jsem využila i možnost interpretace od Evy Urbanové. Její přístup byl velmi otevřený. Upozornila mě na možné využití mých silných stránek a také kde si stojím v cestě. 

WORKtest splnil moje očekávání v rychlosti testu, ve výsledcích, v možnostech využití v životě, ve studiu – díky metodám rozvoje, které jsou součástí výstupu. 

Worktest doporučuji svým klientům.  

Je to rychlá a pravdivá metoda, jak o sobě zjistit to, co už vím, to, co nevím a to, co bych mohla vědět. Také lze výsledky výstupu velmi rychle uplatnit v životě a po čase si testem srovnat jakého výsledku jsem dosáhla, co se mi povedlo změnit, jak pracovat s dynamikou a nevyhořet.

Ing. Helena Sifertová, ACC

koučka

KONTAKTUJTE NÁS JEŠTĚ DNES!

Assessment WORKtest je silnou zbraní velkých firem

workshop basic

Česká verze

English version

Русская версия