🔥 Testy pro veřejnost – dospělí, studenti, žáci, podnikatele, partnerské vztahy

Ing. Helena Seifertová, ACC

recruitment
kouč a assessment
Každý člověk je jedinečný a Worktest svým způsobem odhaluje právě tuto jedinečnost. Jsem Helena Seifertová a ráda odhaluji tuto jedinečnost formou interpretace výsledků testu pro mé klienty.
20 let se zabývám vedením lidí, realizacemi projektů, komunikací s lidmi z veřejné správy a poslední 3 roky koučováním. V životě jsem se setkala se spoustou nedorozumění v komunikaci, zbytečných třenic a podivných komunikačních šumů. Je to přesně to, s čím mohu nyní pomáhat svým klientům.
Vzpomínám si na dobu, kdy jsem přesně potřebovala vědět, kdo jsem a kde potřebuji vyrůst. Bylo to v okamžicích, kdy jsem propojovala roli mámy, manažerky, realizátorky projektů a manželky. Tehdy bych uvítala možnost zjistit, jak to mám s energií, jestli ta únava, co cítím, je normální, jaké dovednosti potřebuji získat. A přesně tohle mi nyní Worktest umožňuje, a to ještě s přidanou hodnotou, je rychlý, přesný, nestrávím nad ním hodiny času a nemohu ho oklamat, protože jde do mého podvědomí.
A Worktest je nástroj, díky kterému se klienti doví, jak to mají právě s komunikací, energií, co je potřeba rozvíjet, aby se jim dařilo, např. uzavírat obchody podle jejich představ. Při interpretaci výsledků Worktestu zažívám s klienty radost, když zjistí, jaké jsou jejich silné stránky. Propojením jednotlivých hodnotících kritérií často dojdeme ke spontánnímu objevení nových cest, jak dojít k výsledkům, které chtějí. Klient, pokud na začátku nevěří, že test je spolehlivý, s údivem zjišťuje, že to na něj „sedí“. Všímám si jeho zvýšeného soustředění a říká, že chce vědět více. Mějme vize, uskutečňujme je, Worktest je ukazatelem, kde na té cestě jsme.

Ing. Helena Seifertová, ACC
Kontakt: +420 720 939 814

Česká verze

English version

Русская версия