🔥 Testy pro veřejnost – dospělí, studenti, žáci, podnikatele, partnerské vztahy

IZOMAT, S.R.O, OBCHODNĚ STAVEBNÍ SPOLEČNOST, PERSONÁLNÍ ŘEDITELKA

recruitment
kouč a assessment

Nejvýraznějším efektem a přínosem při práci se systémem WORKtest byla možnost zefektivnit HR procesy v celé šíři. Systém komplexně využíváme. Pomohl nám identifikovat ty klíčové lidi a zejména najít a stabilizovat obchodníky, kterých je v této oblasti nedostatek. Největší přínos jsme zaznamenali v úspoře nákladů na výběrové řízení, dále v popisech pracovních pozic, kde systém WORKtest disponuje velkým množstvím pozic z každého oboru, a díky tomu jsme mohli měřit vhodnost kandidátů na naše konkrétní pozice. To nikdo nenabízí! Výsledky jsme využili dále při hodnocení zaměstnanců, kteří se sami s výsledky identifikovali, a tím se nám daleko lépe s nimi pracovalo a vztahy na pracovišti se rovněž vylepšily. Nezastupitelnou části bylo tvorba vlastních kompetenčních modelů dle našich potřeb, neboť systém nabízí 300 nejrůznějších kompetencí od morálky až po rizikové chování. Vše mají přehledně zpracované na vysoké uživatelské úrovni. Absolutně mně překvapila možnost provádět nejrůznější srovnávání dat a generování dat funkcí Benchmarking. WORKtest se nedá s ničím porovnat, je to nejkomplexnější systém, který jsem kdy viděla za svoji praxi. Výsledky jsme využili i pro Development a rozvoj našich lidí.

Jana Nováková, nezávislý odborný poradce v oboru lidských zdrojů, pracuje ve více společnostech. 
Po odchodu ze společnosti Izomat jsem nadále zůstala v kontaktu se společností a nyní systém dále využívám ve své práci poradce i v jiných společnostech. V oblasti HR pracuji dlouhá léta. Systém WORKtest znám a velmi se mi osvědčil vzhledem k jeho přesnosti, jednoduchostí a objektivitě. Společnost má velmi zajímavé studie, různé validizační zprávy, které potvrzují, že tato diagnostika a metoda testu, který pracuje na podvědomé úrovni, odhaluje a měří to, co dotazníky nikdy nezjistíte. Do lidí vidět musíte, abyste je mohli řídit a firmu ochránit v případě nevhodného chování, které nám test jednoznačně ukázal. Systém je interaktivní a je pravidelně upgradován a pracuje tak s nejrůznějšími povahovými rysy jedinců i výkonovými předpoklady. Zaměřujeme se na angažovanost, integritu, rizikové chování, spokojenost, motivaci, pracovní pozice, kompetenční modely, které si sami sestavujeme na pozice. Vyplatilo se nám věnovat pozornost energetickému potenciálu a vyhořelosti lidí na výkonných a obchodních pozicích. Pozornost při výběru věnujeme důvěryhodnosti a morálním vlastnostem, které WORKtest odhaluje. Měření pracovní pozice nám dává odpověď na to, jak člověk zvládne očekávání firmy, výkon pak na to, jak bude kvalitně pracovat a zda nám ve firmě zůstane, či bude fluktuovat. To jsou pro nás velmi cenné informace, proto WORKtest využíváme. WORKtestem jednoznačně víte, koho ve firmě máte a koho do firmy přijímáte..

Velkým přínosem jsou normy populace, o které se můžete opřít v závěrečném rozhodování a celkové skóre, které Vám kandidáta zařadí podle kvality jeho potenciálu ve vztahu k normě populace a k oboru ve kterém pracuje.

Kontakt: Jana Nováková, HR manažer korporací, kontakt na vyžádání.

Česká verze

English version

Русская версия