🔥 Testy pro veřejnost – dospělí, studenti, žáci, podnikatele, partnerské vztahy

LOMA SYSTEMS, S.R.O. - STROJÍRENSKÝ PRŮMYSL, HR MANAŽER

recruitment
kouč a assessment

Psychodiagnostické testy jsou pro nás důležitou součástí výběrového řízení na pozice specialistů a na manažerské pozice. Poskytují nám klíčové informace o uchazečích finálního výběru a porovnání vhodnosti na dané pracovní pozice. U přijatých kandidátů pak slouží také jako nástroj identifikace případných vzdělávacích potřeb.

Kompetenční modely pozic využíváme jako podpůrný prostředek při finálním výběrovém řízení zaměstnanců na pracovní pozice. Pomohly nám zkvalitnit výběr uchazečů, často odhalí skutečnosti, které bychom jako „ne-psychologové“ z pohovoru s uchazečem nepoznali. Dále u uchazečů, které jsme ve výběrovém řízení upřednostnili, nám výsledky slouží pro další osobní a odborný rozvoj v oblastech, které v testech WORKtest® vykazovaly nižší úroveň (ale nebyly rozhodující pro odmítnutí na danou pozici).

Výsledky se shodují s realitou. Se spoluprací v oblasti kompetenčních modelů pozic jsem velmi spokojená. Určitě bych tuto spolupráci jiný firmám doporučila. Může velmi pomoci ve společnostech, ve kterých je mladý management s méně zkušenostmi a personalista často „bojuje“ se špatným finálním výběrem uchazeče ze strany vedoucího. Dále slouží jako dobré vodítko pro analýzu vzdělávacích potřeb daného jedince. Metodu WORKtest® mohu rozhodně doporučit dalším uživatelům. My sami ji využíváme přes dva roky.

Česká verze

English version

Русская версия