🔥 Testy pro veřejnost – dospělí, studenti, žáci, podnikatele, partnerské vztahy

Mgr. Lenka Maturová

recruitment
kouč a assessment

Jsem maminkou šestiletého syna, podnikatelkou v oblasti psychologických služeb se specializací Psychologie výchovy a psychoprofylaxe. Aktuálně pracuji jako školní psycholožka pro mateřskou a základní školu poblíž Zlína. 

Pracuji zejména s dětmi, ale vzhledem ke studiu jednooborové všeobecné psychologie, pomohu ráda i dospělcům. Původní profesí jsem zdravotní sestra, 7 let jsem pracovala na onkologii, mohu a ráda pomohu s prožíváním nemoci na těle, ale i na duši.

Zabývám se problematikou transgenderu u dětí a dospívajících mladých lidí, kteří nejsou spokojeni se svým biologickým pohlavím, jsou přehlíženi společností, protože se nekategorizují jako žena nebo muž, nebo se sami identifikují jako transgender žena nebo transgender muž. 

Mimo transgender identitu se zajímám o gender obecně, vázanost identity na společenskou roli, jak může člověk vnímat sám sebe, jak se může cítit, mou snahou je pomoci uzavřít cestu v hledání sebe samé nebo sebe samého. Pracuji, jak s dětmi, tak i s dospělými. 

U dětí řeším zejména výchovné problémy, u dospělých se soustředím na osobní rozvoj s cílem je podpořit a vyhledat nejvhodnější cestu k řešení jejich situace.

Mohu nabídnout terapeuticko-poradenskou činnost, psychodiagnostiku volby povolání a plánování profesní kariéry, psychodiagnostickou práci s WORKtestem a Peopletestem, krizovou intervenci a koučink. 

Mou snahou bude podpořit Vás ve Vašem směrování, posílit ty oblasti, které jsou oslabeny a rozvíjet Váš potenciál.

Mgr. Lenka Maturová
Kontakt: +420 604 837 051

Česká verze

English version

Русская версия